Informacje prasowe


11.08.2014

Bank Millennium w gronie laureatów rankingów magazynu Global Finance

Bank Millennium po raz kolejny znalazł się w prestiżowym gronie banków nagrodzonych przez niezależny magazyn finansowy Global Finance.

W rankingu najlepszych banków internetowych dla klientów korporacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, Bank Millennium zwyciężył w kategorii finansowania handlu „Best Trade Finance Services”. W zestawieniu najlepszych banków internetowych dla klientów indywidualnych w Europie Środkowo-Wschodniej, Bank znalazł się na pierwszej pozycji w kategorii najlepszych internetowych produktów depozytowych, kredytowych oraz inwestycyjnych (Best Online Deposit, Credit and Investment Product Offerings).

- Przyjmujemy wynik prestiżowych rankingów Global Finance z dużym zadowoleniem. Od lat staramy się ułatwiać prowadzenie biznesu naszym klientom korporacyjnym, rozbudowując elektroniczne kanały obsługi. Firmy doceniają internetowe rozwiązania Banku Millennium w zakresie finansowania handlu - w relacjach handlowych stały i szybki dostęp do szczegółów transakcji oraz możliwość natychmiastowego ich zlecania mają kluczowe znaczenie dla powodzenia prowadzonej działalności - mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. – Klienci indywidualni Banku Millennium mogą korzystać z szeregu innowacyjnych rozwiązań w ramach bankowości internetowej i mobilnej – m.in. atrakcyjnie oprocentowanych depozytów, łatwo i szybko dostępnej pożyczki gotówkowej czy nowoczesnych produktów inwestycyjnych. Nagroda Global Finance to potwierdzenie najwyższej jakości naszej oferty – dodaje Ricardo Campos.

Najlepsze banki internetowe Europy Środkowo-Wschodniej wybrano na podstawie ocen redaktorów magazynu Global Finance, wspieranych przez ekspertów z Infosys – jednego z globalnych liderów w dziedzinie consultingu, nowych technologii i outsourcingu. 

Global Finance to niezależny magazyn finansowy wydawany od 1987 roku. Co roku wybiera najlepsze systemy bankowości internetowej na świecie. Zwycięzcy World’s Best Internet Bank wyłaniani są w poszczególnych regionach: Europie, Europie Środkowo-Wschodniej, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Azji, Bliskim Wschodzie i Afryce. Wyróżnienia te stały się uznanym znakiem najwyższej jakości usług bankowych.