Informacje prasowe


13.02.2014

Bank Millennium uznany za najlepszego dystrybutora produktów strukturyzowanych w Polsce

Bank Millennium zwyciężył w rankingu 2014 European Structured Products Awards w kategorii „Najlepszy dystrybutor w Polsce w 2013 roku".

W rankingu nagradzani są dystrybutorzy, którzy najaktywniej i najskuteczniej prowadzili sprzedaż produktów strukturyzowanych na swoich krajowych rynkach oraz tworzyli produkty, które wyróżniały się na tle konkurencji. Autorami zestawienia są twórcy portalu StructuredRetailProducts.com, wiodącego serwisu internetowego dla światowej branży emitentów i dystrybutorów produktów strukturyzowanych oraz dla inwestorów.

Bank Millennium został uznany za najlepszego dystrybutora produktów strukturyzowanych w Polsce w roku 2013 - nagroda w tej kategorii przyznawana jest instytucjom, które odnotowały wysoką wartość sprzedaży produktów strukturyzowanych przy jednoczesnych dobrych wynikach inwestycyjnych tych produktów. Dodatkowo, w 2013 roku 6 spośród 10 najlepiej sprzedających się produktów strukturyzowanych w Polsce zostało przygotowanych przez Bank Millennium.

Nagrodę dla Banku Millennium odebrał podczas uroczystej gali w Londynie Marcin Serafin, Dyrektor w Departamencie Skarbu Banku Millennium.