Informacje prasowe


21.01.2011

Bank Millennium uruchamia system Bankowości Mobilnej

Bank Millennium uruchamia nowy, mobilny kanał dostępu do rachunków bankowych poprzez specjalnie stworzoną Aplikację Mobilną. Dodatkowo, klienci Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty zakupu iPhone'a za 1 zł w sieci Orange.

Dzięki nowemu kanałowi dostępu, korzystanie z usług świadczonych przez Bank Millennium będzie jeszcze wygodniejsze. Oferujemy klientom stały dostęp do rachunków bankowych za pośrednictwem przejrzystej i bezpiecznej Aplikacji Mobilnej, dzięki której Bank będzie zawsze w zasięgu ręki. Obecnie uruchamiamy usługę dla posiadaczy iPhone'ów, w najbliższych miesiącach udostępnimy ją także dla telefonów z systemem operacyjnym Android i innych platform. Ponadto stale dodawane będą kolejne funkcjonalności, wzbogacające mobilny kanał dostępu - mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.
Po aktywowaniu usługi, klienci Banku Millennium mogą m.in.:

  • Sprawdzać saldo i historię swojego rachunku, konta oszczędnościowego, depozytu czy karty kredytowej
  • Dokonywać przelewów wewnętrznych i krajowych
  • Spłacać zadłużenie na karcie kredytowej
  • Dokonywać pożyczki gotówkowej z karty kredytowej
  • Zerwać depozyt
  • Pobrać wyciąg z rachunku
  • Doładowywać telefon komórkowy.

W pierwszej kolejności usługa będzie dostępna za pośrednictwem iPhone'ów.
Bank Millennium we współpracy z siecią Orange przygotował specjalną ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla firm, w ramach której iPhone dostępny jest już od 1 zł. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej Millenet, pobrać swój kod promocyjny, a następnie złożyć zamówienie na stronie internetowej Orange. Dodatkowe informacje nt. promocji oraz dostępnych planów  można uzyskać na stronie internetowej Banku Millennium, w sekcji Bankowość Mobilna.