Informacje prasowe


11.04.2023

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Bank Millennium umożliwia klientom wpłaty gotówki w urządzeniach Planet Cash

Bank Millennium intensywnie rozszerza mapę dostępnych wpłatomatów. Po urządzeniach Euronetu teraz klienci będą mogli również korzystać z sieci Planet Cash.

Od 17 kwietnia br. klienci Banku Millennium uzyskają dostęp do 2 tys. wpłatomatów sieci Planet Cash w Polsce. To kolejne znaczące rozszerzenie dostępności tego rodzaju usług. Pod koniec stycznia bank udostępnił klientom możliwość skorzystania z ponad 3 tys. wpłatomatów dostępnych w sieci Euronet.

- Zależy nam na stałym zwiększeniu zasięgu usług Banku Millennium, dlatego cieszymy się z dołączenia kolejnego partnera i sieci wpłatomatów Planet Cash w całym kraju. Większa dostępność urządzeń w prosty sposób przekłada się na wygodę i oszczędność czasu naszych klientów. Wpłatomaty pozwalają na wygodne wykonanie operacji poza placówką banku przez całą dobę, przez wszystkie dni tygodnia – mówi Hanna Tobiańska, kierująca Zespołem Bankomatów w Banku Millennium.

Rozwój usług wpłat w sieci Planet Cash to stały element realizacji naszej strategii. Cały czas wymieniamy nasze bankomaty na urządzenia z zamkniętym obiegiem gotówki, równolegle poszerzając portfolio obsługiwanych banków, tak aby zapewnić klientom jak największą dostępność usług. Cieszymy się, że tak ważny partner jak Bank Millenium dołączył do grona banków, które oferują wpłaty w Planet Cash. Klienci Banku Millenium korzystający z naszych bankomatów i wpłatomatów, mają do dyspozycji bankowy interfejs użytkownika i jednocześnie znacznie większą pulę dostępnych urządzeń. – Jarosław Chrzanowski, Prezes Zarządu ITCARD (właściciela sieci urządzeń Planet Cash).

Urządzenia sieci Planet Cash dostępne są w popularnych sieciach i galeriach handlowych oraz innych dogodnych lokalizacjach takich jak lotniska, dworce i stacje metra. Z usługi wpłaty gotówki PLN we wpłatomatach Planet Cash będzie mógł skorzystać każdy klient Banku Millennium posiadający kartę debetową lub kredytową. Opłaty za usługę będą naliczane w zależności od kwoty transakcji zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji. Po skorzystaniu z usługi wpłacona gotówka będzie od razu księgowana na rachunku powiązanym z kartą, jednak nie później niż w tym samym dniu roboczym. Wyjątkiem są dni ustawowo wolne od pracy, kiedy wpłacona gotówka na rachunku powiązanym z kartą będzie dostępna w najbliższym dniu roboczym po tym dniu.

Bank Millennium od 17 kwietnia wprowadzi jeszcze jedną istotną zmianę dla klientów posiadających konto firmowe. Od tej daty wpłaty do 10 tysięcy złotych miesięcznie wykonane we wpłatomatach Banku Millennium będą bezpłatne.

Więcej informacji dostępne na stronie: www.bankmillennium.pl