Informacje prasowe


07.12.2022

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Bank Millennium udostępnił zdalny proces wnioskowania o pożyczkę dla nowych klientów

Bank Millennium udostępnił unikalny proces wnioskowania o pożyczkę gotówkową dla nowych klientów. Pożyczka przyznawana jest w oparciu o weryfikację tożsamości i dochodu na koncie w innym banku, na które wpływa wynagrodzenie klienta. Oferta dostępna jest bez prowizji za udzielenie i z konkurencyjnym oprocentowaniem.

- Projektując nowy proces, czerpaliśmy z naszego bogatego doświadczenia w wykorzystaniu otwartej bankowości do potwierdzania tożsamości czy rozpoznawania dochodu. Ten wniosek dla osób, które nie korzystały jeszcze z usług Banku Millennium będzie pierwszym spotkaniem z przyjazną bankowością, jaką oferujemy naszym klientom. Jest on tak samo prosty, intuicyjny i transparentny, jak ten dostępny w bankowości internetowej Millenet i aplikacji mobilnej, który klienci banku bardzo wysoko oceniają - powiedział Tomasz Brzostowski, kierujący Wydziałem Sprzedaży w Kanałach Elektronicznych w Banku Millennium.

Nowi klienci mogą złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową, poprzez stronę internetową banku. Proces wnioskowania został zaprojektowany z zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań dostępnych w systemach bankowości internetowej i mobilnej Banku Millennium, które są doceniane przez klientów. Ocena wniosku pożyczkowego dla aktualnych klientów na podstawie ankiet użytkowników, którzy z niego korzystali wynosi 4,5 na 5 punktów możliwych do uzyskania.

- Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki, dostępną całkowicie online i bez zbędnych formalności. Teraz nasi nowi klienci mogą szybko i wygodnie zawnioskować o dodatkową gotówkę z poziomu bankowej strony internetowej. Po pozytywnej weryfikacji i zaledwie kilku minutach od rozpoczęcia procesu będą mogli podpisać umowę, a następnie korzystać z pieniędzy z atrakcyjnym oprocentowaniem i bez prowizji – powiedział Waldemar Jarek, kierujący Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.

Klienci mogą zawnioskować o pożyczkę w kwocie od 1 000 zł do 40 000 zł na okres od 6 do 70 miesięcy. Jest ona dostępna z prowizją 0 zł i ze stałym oprocentowaniem podczas całego okresu kredytowania: 11,99% (RRSO 12,67%). Klient może też skorzystać z pożyczki z ubezpieczeniem chroniącym przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Aby skorzystać z oferty pożyczki gotówkowej online nowi klienci nie muszą dostarczać do banku żadnych dokumentów. Ścieżka wnioskowania jest bardzo intuicyjna i wygodna. Wystarczy wejść na stronę banku i wybrać przycisk Pożycz gotówkę w prawym górny rogu lub w zakładce Kredyty w sekcji Pożyczka online w promocji (RRSO 12,67%) wybrać opcję Weź pożyczkę. Kolejny krok to wypełnienie wniosku online i udostępnienie historii konta z innego banku. Wtedy system poprosi o zalogowanie się do bankowości internetowej i wybranie konta, na które wpływa wynagrodzenie klienta.

Podczas procesowania wniosku klient otwiera też konto Millennium 360º wraz z dostępem do bankowości elektronicznej, dzięki której może swobodnie zarządzać swoją pożyczką. W ostatnim kroku klient akceptuje umowę pożyczki, wpisując kod SMS na wniosku. Pożyczka gotówkowa zostaje uruchomiona, a pieniądze przelane na nowe konto Millennium 360º.

Szczegóły promocji, w tym regulamin dostępne są na stronie internetowej banku pod adresem: https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/pozyczka-online


Nota prawna

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej on-line w promocji dla nowych klientów: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,67%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 33 359,09 zł, oprocentowanie stałe 11,99%, całkowity koszt kredytu: 8 359,09 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 8 359,09 zł), 60 m-cznych rat równych w wys. 555,98 zł, 1 rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja na dzień 15.10.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja pożyczki online dla nowych klientów trwa do 20.01.2023 r. i dotyczy pożyczek gotówkowych udzielanych na wybrany okres od 6 m-cy do 70 m-cy, z kwotą do wypłaty na podstawie umowy w wysokości od 1000 zł do 40 000 zł.

Z promocji mogą skorzystać Klienci, których na dzień złożenia wniosku nie wiąże z Bankiem żadna umowa, którzy zawrą z Bankiem umowę rachunków bankowych, karty debetowej oraz dostępu do usług przez kanały bankowości elektronicznej, którzy wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz wyrażą zgodę na przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych w celu przekazywania przez Bank informacji dot. produktów i usług firm współpracujących z Bankiem.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami pożyczek gotówkowych. Szczegółowe warunki promocji zawarte są w Regulaminie promocji pożyczki on-line dla nowych klientów.

Szczegóły dot. zasad udzielania pożyczek zawarte są w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Obowiązujące opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z cennikiem „Pożyczka Gotówkowa: Oprocentowanie, opłaty i prowizje”. Wymienione wyżej dokumenty są dostępne w placówkach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki. W uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.