Informacje prasowe


08.11.2013

Bank Millennium rozpoczął świąteczną kampanię reklamową Pożyczki Gotówkowej. Reklama telewizyjna będzie emitowana od 8 listopada br.

Bank Millennium przygotował promocję Pożyczki Gotówkowej „Spłata raty po Nowym Roku", która pozwala na odroczenie płatności pierwszej raty aż do trzech miesięcy od podpisania umowy kredytowej.

Koniec roku niesie ze sobą szereg wydatków, związanych przede wszystkim z organizacją Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowanie wymarzonych Świąt, które powinny być czasem radosnym i wolnym od trosk, z pewnością ułatwi nasza pożyczka z gwarancją najniższego oprocentowania dla każdego Klienta. W tym okresie, oprócz korzystnych warunków cenowych, szczególnie ważne dla budżetu domowego stają się dwa inne elementy oferty kredytowej – szybki dostęp do środków oraz możliwość uregulowania pierwszej raty jak najpóźniej. Obie te potrzeby zaspokajamy odpowiednio poprzez umożliwienie wypłaty gotówki nawet w ciągu jednego dnia oraz płatności pierwszej raty w nowym roku kalendarzowym – mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.

W ramach świątecznej kampanii reklamowej Pożyczki Gotówkowej zobaczymy reklamę telewizyjną oraz reklamy prasowe, nawiązujące do klimatu przedświątecznych przygotowań. Reklama telewizyjna podkreśla, że dzięki Pożyczce Gotówkowej w szybki i łatwy sposób zyskujemy dostęp do dodatkowych środków finansowych, które możemy przeznaczyć np. na zakup wymarzonych prezentów dla bliskich. Podkreślane są także elementy wyróżniające Pożyczkę Gotówkową na tle rynku: promocja „Gwarancja Najniższego Oprocentowania" oraz promocja „Spłata raty po Nowym Roku". Częścią działań reklamowych jest również kampania internetowa oraz kampania BTL w oddziałach Banku Millennium. Kreację kampanii przygotowała agencja Change Integrated, zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative.

W ramach promocji „Spłata raty po Nowym Roku" do 15 grudnia br. Klient ma możliwość odroczenia płatności pierwszej raty aż do trzech miesięcy od podpisania umowy. Wystarczy, że podczas składania wniosku zadeklaruje chęć przystąpienia do promocji. Pożyczka Gotówkowa Banku Millennium to również gwarancja najniższego oprocentowania. Jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy Klient znajdzie tańszą ofertę pożyczki dla tej samej kwoty i okresu kredytowania oraz przedstawi otrzymaną ofertę na piśmie wraz z decyzją kredytową, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki Klientowi zaproponowano w innym banku.

Promocja „Gwarancja Najniższego Oprocentowania" obowiązuje do 31 marca 2014 r. Gwarancja dotyczy niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych. Promocja „Spłata raty po Nowym Roku" trwa do 15 grudnia 2013 r. i dotyczy niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych do kwoty 30 000 zł brutto.