Informacje prasowe


26.05.2023

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Bank Millennium patronem konferencji Góry Zarządzania

Bank Millennium dołączył do grona patronów konferencji Góry Zarządzania: zarządzanie w czasach kryzysu, która odbędzie się 29 maja br. w Szczawnie Zdroju na Dolnym Śląsku. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Maxa Webera, a partnerami są m.in. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Zachodnia Izba Gospodarcza.

Góry Zarządzania to pierwsza edycja konferencji i warsztatów skierowanych do samorządów, nauki oraz biznesu, w całości poświęcona zarządzaniu w czasie kryzysu. Celem konferencji jest promowanie aktualnych rozwiązań w szerokim obszarze zarządzania: procesami, projektami, kapitałem ludzkim, finansami, a także przedstawianie dobrych praktyk, integracja i wypracowanie rekomendacji do zmian legislacyjnych. W wydarzeniu weźmie udział grono ekspertów z dziedziny zarządzania i ekonomii, ze świata nauki oraz biznesu.

Podczas wydarzenia Grzegorz Maliszewski, główny ekonomista Banku Millennium zaprezentuje wnioski z raportu Eko-indeks Millennium 2022: potencjał ekoinnowacyjności regionów. Raport ten jest przykładem synergii wielu środowisk, które tworzą fundament dla innowacji i ich rozwoju. Powstał z inicjatywy banku we współpracy z partnerami merytorycznymi: Urzędem Patentowym RP, Akademią Górniczo-Hutniczą oraz Szkołą Główną Handlową. Opracowanie powstało, aby zbadać zaangażowanie poszczególnych regionów Polski w zieloną transformację.

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 29.05.2023 r. w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju. Rozpocznie się o godz. 10, zakończenie jest zaplanowane na godz. 15. W wydarzeniu można wziąć udział stacjonarne lub zdalne, konferencja będzie w całości transmitowana online. Tutaj link do rejestracji: https://live.goryzarzadzania.pllink otwiera się w nowym oknie

Serdecznie zapraszamy do udziału.