Informacje prasowe


29.09.2016

Bank Millennium partnerem „Stylowych zakupów” – start w piątek 7 października

Już wkrótce rusza jesienna edycja największej w Polsce akcji rabatowej „Stylowe zakupy”. W ramach akcji w ponad 13 000 sklepów w całej Polsce będzie można zrobić zakupy ze zniżkami nawet do 50%. Dodatkowo przez 10 dni będzie można korzystać ze zniżek na usługi.

„Stylowe zakupy” to największa weekendowa akcja promocyjna w Polsce, cyklicznie przygotowywana przez wydawnictwo Bauer. W najnowszych numerach magazynów „Twój Styl” oraz „Grazia” (w sprzedaży od 13 września) zamieszczone są kupony, dzięki którym będzie można skorzystać z rabatów na zakupy w wybranych sklepach. Jest to świetna okazja do kupienia ubrań, obuwia, biżuterii, kosmetyków, zabawek, elementów wystroju wnętrz, usług fryzjerskich, kosmetycznych i wielu innych w atrakcyjnych cenach. Pełna lista adresów sklepów objętych akcją „Stylowe zakupy” oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.styl.pl.

Kalendarz „Stylowych zakupów”:

  • 7-9 października - weekend rabatów w sklepach stacjonarnych
  • 7-16 października - 10 dni rabatów na usługi
  • 7-11 października - 5 dni rabatów w sklepach online

Posiadacze kart kredytowych Millennium Impresja mogą dodatkowo liczyć na zwrot 5% wartości wydatków dokonanych w sklepach należących do Partnerów karty, aż do 760 zł rocznie (w sklepach Empik, Venezia, Smyk, Deichmann.com oraz Apart zwroty łączą się z innymi rabatami, także tymi w ramach „Stylowych Zakupów”) oraz rozłożyć wydatki na Wygodne Raty spłacane w dogodnym dla siebie czasie.

Szczegóły oferty dostępne są na www.bankmillennium.pl, w oddziałach Banku Millennium w całej Polsce oraz w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.