Informacje prasowe


08.10.2014

Bank Millennium otworzył już 100 tys. Kont 360°

W pięć miesięcy od wprowadzenia do oferty Banku Millennium Konta 360°, otwartych zostało ponad 100 tys. rachunków tego typu.

- Wybierając konto Klienci coraz częściej oczekują dodatkowych korzyści, wykraczających poza tradycyjne funkcje rachunku bankowego. Zainteresowanie Klientów Kontem 360º potwierdziło, że udało nam się spełnić te oczekiwania. Od maja br., kiedy Konto 360° zostało wprowadzone do oferty Banku Millennium, otworzyliśmy już ponad 100 tys. tych kont osobistych – mówi Przemysław Dukiel, Kierujący Wydziałem Rachunków Bieżących w Banku Millennium.

Konto 360° to znakomita propozycja dla wszystkich poszukujących rachunku osobistego gwarantującego wygodę, bezpieczeństwo i możliwość oszczędzania na wyjątkowo korzystnych warunkach. Konto, karta do konta (Millennium Visa Konto 360°) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą w łatwy sposób mogą być bezpłatne - wystarczy, że na konto wpłynie min. 1000 zł miesięcznie i zostanie dokonana min. jedna płatność kartą do konta. Niezależnie od spełnienia tych warunków, zawsze darmowe są przelewy krajowe w złotych przez serwis internetowy oraz Aplikację Mobilną, realizacja zleceń stałych oraz przelewy na e-mail i numer telefonu komórkowego. Dostępne z Kontem 360º ubezpieczenie assistance (Pakiet Bardzo Pomocny) doskonale wpisuje się w oczekiwania Klientów. Oferuje pakiet świadczeń, z których można skorzystać w razie nieprzewidzianych okoliczności. W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku w domu, przez całą dobę można skorzystać z wizyty domowej lekarza lub pielęgniarki, a w razie zdarzenia losowego - m.in. z interwencji hydraulika czy elektryka oraz z naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, smartfona i tabletu. Pakiet jest bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy od daty otwarcia rachunku. Posiadacze Konta 360° mogą także oszczędzać na bardzo dobrych warunkach, korzystając ze specjalnej oferty depozytowej – np. atrakcyjnie oprocentowanej Lokaty Mobilnej lub z promocyjnej oferty Konta Oszczędnościowego (nawet 4% w skali roku przez 3 miesiące dla nowych środków wpłaconych na Konto Oszczędnościowe w okresie promocji). 

Konto 360° to oferta dla całej rodziny – z myślą o nastolatkach i studentach zostały przygotowane specjalne wersje rachunku: Konto 360° Junior (dla osób w wieku do 18 lat) oraz Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat).

Więcej informacji nt. oferty Konta 360º można uzyskać w oddziałach Banku Millennium w całej Polsce, pod nr infolinii TeleMillennium (801 331 331) lub na stronie www.bankmillennium.pl.