Informacje prasowe


31.05.2005

Bank Millennium obniża ceny

Bank Millennium od 1 czerwca 2005 r. obniża ceny za realizację przelewów telefonicznych, zleceń stałych oraz płatności za rachunki dla klientów detalicznych. Od jutra realizacja zleceń stałych i płatności za rachunki na konta wewnętrzne w Banku Millennium będzie bezpłatna.

Za zlecenia stałe oraz płatności za rachunki dokonywane na konta zewnętrzne osoby korzystające z Millekonta zapłacą jedynie 50 groszy. Klienci posiadający Millekonto Premium – specjalne konto osobiste dla najbardziej wymagających klientów – zrealizują bezpłatnie także zlecenia stałe oraz płatności za rachunki na konta zewnętrzne.
 
Przelewy jednorazowe realizowane za pośrednictwem centrum telefonicznej obsługi Klienta TeleMillennium 0 801 331 331 (automatycznie lub przy udziale konsultanta) - będą bezpłatne dla posiadaczy Millekonta Premium. Osoby zarządzające bieżącymi środkami w ramach Millekonta za każdy przelew automatyczny (IVR) w TeleMillennium zapłacą jedynie 0,50 PLN, a jeśli skontaktują się z konsultantem – 2,00 PLN.
 
Obecnie podstawowe operacje w Millennium są bezpłatnie lub mają konkurencyjne ceny. Bank Millennium oferuje także dodatkowe korzyści tym klientom, którzy aktywnie korzystają z produktów i usług banku.
Między innymi Bank Millennium proponuje bezpłatne prowadzenie Millekonta dla osób, które np. przelewają całe swoje wynagrodzenie na konto w Millennium, korzystają z kredytów i lokat oferowanych przez bank lub płacą za zakupy kartą kredytową. Wystarczy spełnić jeden z proponowanych warunków. Z myślą o aktywnych klientach o dodatkowe korzyści została wzbogacona również oferta produktów oszczędnościowych i kredytowych.