Informacje prasowe


03.04.2024

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Bank Millennium najlepszym bankiem w Polsce według magazynu Global Finance

Bank Millennium został ponownie nagrodzony przez prestiżowy Global Finance. Magazyn uhonorował bank tytułem najlepszego banku w Polsce w 2024 r. (The Best Bank in Poland for 2024).

Zwycięzcami tegorocznych nagród Global Finance są te banki, które z uwagą zadbały o potrzeby swoich klientów na trudnych rynkach i osiągnęły dobre wyniki, kładąc jednocześnie podwaliny pod przyszłe sukcesy. Zwycięskie organizacje rozważnie zarządzały swoimi aktywami i pasywami, uwzględniając scenariusze szybko zmieniających się stóp procentowych.

- Jestem dumny z każdej, otrzymanej przez bank nagrody, w szczególności takiej, otrzymywanej rok po roku. Za sukcesami Banku Millennium stoją ludzie, to efekt pracy wszystkich zespołów. Jestem wdzięczny pracownikom Banku Millennium za zaangażowanie i codzienną, systematyczną pracę. Dziękuję też klientom za zaufanie i rekomendacje. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokajać stale rosnące i zmieniające się potrzeby naszych klientów, którzy są w centrum wszystkich naszych działań – mówi Joao Bras Jorge, prezes zarządu Banku Millennium.

- Bankowość osiągnęła kolejny przełomowy moment wraz z debiutem generatywnej sztucznej inteligencji, która obiecuje na nowo napisać branżowy podręcznik – powiedział Joseph D. Giarraputo, założyciel i dyrektor wydawniczy Global Finance. - W tym ciągle zmieniającym się środowisku nagrody Best Bank Awards są przyznawane instytucjom finansowym, które oferują najszerszy zakres usług, długoterminową niezawodność i innowacje technologiczne..

Global Finance to anglojęzyczny miesięcznik finansowy założony w 1987 roku. Magazyn regularnie wybiera dostawców najlepszych usług finansowych oraz nagradza najlepsze banki w dorocznym rankingu. Wyboru zwycięskich instytucji dokonują redaktorzy Global Finance, po szerokich konsultacjach z dyrektorami finansowymi firm, bankierami i konsultantami bankowymi, a także analitykami z całego świata.