Informacje prasowe


18.04.2023

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Bank Millennium najlepszym bankiem w Polsce według magazynu Global Finance

Bank Millennium został ponownie nagrodzony przez prestiżowy Global Finance. Magazyn uhonorował Bank Millennium tytułem najlepszego banku w Polsce w 2023 r. (The Best Bank in Poland for 2023).

Laureatami tegorocznych jubileuszowych nagród Global Finance są te banki, które uważnie wsłuchiwały się w potrzeby swoich klientów na trudnych rynkach i osiągnęły dobre wyniki, kładąc podwaliny pod przyszłe sukcesy. Zwycięskie organizacje rozważnie zarządzały swoimi aktywami i pasywami, uwzględniając scenariusze szybko zmieniających się stóp procentowych. Nagrody Global Finance ogłoszone zostały po raz trzydziesty.

- Bardzo cieszy uznanie międzynarodowych ekspertów, z jakimi spotykają się wysokiej jakości usługi Banku Millennium. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokajać stale rosnące i zmieniające się potrzeby naszych klientów. Mimo implikacji gospodarczych, politycznych i społecznych ostatnich kwartałów, których skali i skutków jeszcze nie znamy, skupiamy się na zwiększeniu tempa digitalizacji, akwizycji nowych i migracji istniejących klientów do kanałów cyfrowych oraz sprawianiu, by codzienny kontakt z bankiem był dla klientów przyjemnością. Chciałbym pogratulować wszystkim pracownikom wspaniałej pracy i podziękować za to wyróżnienie - powiedział Joao Bras Jorge, Prezes Zarządu Banku Millennium.

- W czasie gdy kryzys bankowy rozprzestrzenia się z USA na inne regiony, rozpoznanie najlepszych banków pod kątem oferowanych przez nie usług, stabilności oraz wiedzy instytucjonalnej staje się ważniejsze niż kiedykolwiek. Tegoroczne nagrody dla najlepszego banku oraz wyróżnienie instytucji finansowych pozwalają zidentyfikować instytucje, które oferują najszerszy zakres usług i rzetelność wymaganą dla budowania długoterminowych relacji finansowych. – komentuje Joseph D. Giarraputo, założyciel i dyrektor redakcyjny Global Finance.

Global Finance to anglojęzyczny miesięcznik finansowy założony w 1987 roku. Magazyn regularnie wybiera dostawców najlepszych usług finansowych oraz nagradza najlepsze banki w dorocznym rankingu. Wyboru zwycięskich instytucji dokonują redaktorzy Global Finance, po szerokich konsultacjach z dyrektorami finansowymi firm, bankierami i konsultantami bankowymi, a także analitykami z całego świata. Raport z pełnymi wynikami konkursu zostanie opublikowany w majowym wydaniu magazynu Global Finance oraz na stronie internetowej GFMag.com.

Więcej na stronie: www.bankmillennium.pllink otwiera się w nowym oknie