Informacje prasowe


29.02.2012

Bank Millennium najlepszy na Śląsku

W tegorocznym konkursie „Sukces na Śląsku" Bank Millennium zdobył tytuł Banku Roku 2011 na Śląsku. Wyróżnienie zostało przyznane za wysoką jakość usług dla przedsiębiorstw oraz wdrożenie programu finansowania rozwoju energii zrównoważonej PolSEFF w formie kredytu premiowanego dopłatą i jako jedyny bank w Polsce w formie leasingu z dopłatą.

Od lat jesteśmy obecni w wielu regionach Polski, a na Śląsku od początku istnienia banku. Wiemy, jak ważna jest znajomość lokalnego rynku oraz warunków na nim panujących i dostosowujemy do nich nasze działania i ofertę. Badamy potrzeby klientów i proponujemy im najnowocześniejsze usługi finansowe. Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do budowania długofalowych relacji z naszymi Klientami i zapewniamy najwyższe standardy obsługi. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z otrzymanego wyróżnienia, które jest dla nas dowodem, iż nasze działania są skuteczne - mówi Janusz Fedior, dyrektor Departamentu Bankowości Przedsiębiorstw odpowiedzialny za Makroregion Południowy w Banku Millennium.
Konkurs „Sukces na Śląsku", objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, organizowany jest przez Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów już od 10 lat. Jest on okazją do wyróżnienia najlepszych i najbardziej innowacyjnych firm w regionie, jak również ich menedżerów. Jest najważniejszą imprezą tego typu w regionie.