Informacje prasowe


15.04.2011

Aplikacja Mobilna Banku Millennium już dostępna dla systemu Android

Bank Millennium udostępnił mobilny kanał dostępu do rachunków bankowych użytkownikom kolejnych modeli telefonów i tabletów. Aplikacja Mobilna jest już dostępna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Dodatkowo, Bank, we współpracy z siecią Orange, przygotował specjalną promocję, umożliwiającą zakup najnowszych modeli telefonów z systemem operacyjnym Android już za 1 zł.

Aplikacja Mobilna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów Banku Millennium. Pobrało ją i aktywowało już 4 tys. osób. Potwierdza to, że bankowość mobilna odpowiada na potrzeby Klientów, ceniących wygodny i nieograniczony dostęp do rachunku bankowego. W pierwszej kolejności udostępniliśmy Aplikację Mobilną użytkownikom iPhone'ów, teraz za pośrednictwem kanału mobilnego z usług Banku Millennium mogą korzystać także posiadacze telefonów i tabletów z systemem operacyjnym Android - mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.
Po aktywowaniu Aplikacji Mobilnej, Klienci Banku Millennium mogą m.in.:

  • Sprawdzać saldo i historię swojego rachunku, konta oszczędnościowego, depozytu czy karty kredytowej
  • Dokonywać przelewów wewnętrznych i krajowych
  • Spłacać zadłużenie na karcie kredytowej
  • Dokonywać pożyczki gotówkowej z karty kredytowej
  • Zerwać depozyt
  • Pobrać wyciąg z rachunku
  • Doładowywać telefon komórkowy.

We współpracy z siecią Orange, Bank przygotował specjalną, promocyjną ofertę, umożliwiającą zakup najnowszych modeli telefonów z systemem operacyjnym Android (Sony Ericsson Xperia ARC, Motorola Defy, HTC Wildfire, Sony Ericsson Xperia X8 oraz Motorola Flipout) już za 1 zł oraz skorzystanie ze specjalnej oferty planów taryfowych. Do czerwca br. Klienci Banku mogą także skorzystać z oferty zakupu iPhone'a już za 1 zł w sieci Orange. Promocja, uruchomiona w styczniu br., spotkała się z ogromnym zainteresowaniem Klientów - kod, umożliwiający skorzystanie z oferty, pobrało do dziś 48 tys. osób.
Dodatkowe informacje nt. Aplikacji Mobilnej i dostępnych w ramach niej funkcjonalności oraz promocji organizowanych wspólnie z siecią Orange, można znaleźć na stronie internatowej Banku Millennium, w sekcji Bankowość Mobilna.