Informacje prasowe


27.04.2010

6,5% w skali roku dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium

Bank Millennium rozpoczyna promocję Konta Oszczędnościowego. Oprocentowanie nowych środków wpłaconych na Konto wyniesie 6,5% w skali roku w okresie promocji.

Oferta promocyjnego oprocentowania oszczędności skierowana jest zarówno do dotychczasowych posiadaczy Konta Oszczędnościowego w Banku Millennium, jak również do nowych klientów, którzy otworzą je w okresie promocji (23 kwietnia - 30 czerwca 2010 r.). Jeżeli klient w okresie promocji wpłaci do Banku Millennium, a następnie ulokuje na Koncie Oszczędnościowym nowe środki w wysokości do 200 000 zł, to do 30 czerwca 2010 r. ich oprocentowanie wyniesie:

4% oprocentowanie standardowe + 2,5% w okresie promocji = 6,5% w skali roku
 
Główne zalety promocji:

  • Bardzo atrakcyjne oprocentowanie w okresie promocji - 6,5% dla wpłaconych nowych środków,
  • Możliwość dopłaty dowolnej kwoty w dowolnym momencie,
  • Możliwość wypłaty oszczędności w dowolnym momencie bez utraty odsetek,
  • Darmowe otwarcie i prowadzenie Konta Oszczędnościowego,
  • Brak kwoty minimalnej - każda „nowa" złotówka objęta jest promocyjnym oprocentowaniem,
  • Środki ulokowane na Koncie Oszczędnościowym są gwarantowane przez BFG.

Dodatkowe informacje:
Maksymalna kwota nowych środków objętych promocją wynosi 200 000 złotych. Promocją nie są objęte środki, które na dzień 22.04.2010 r. były zgromadzone na rachunkach ROR, lokatach terminowych i rachunkach oszczędnościowych w PLN w Banku Millennium. Nowe środki powyżej 200 000 zł są oprocentowane według oprocentowania standardowego (4% w skali roku).
Konto Oszczędnościowe można założyć w oddziałach Banku Millennium na terenie całego kraju, a także poprzez system bankowości internetowej Millenet.