Informacje prasowe


01.10.2012

6,5% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium

6,5% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące niezależnie od momentu wpłaty.

W nowej promocji Konta Oszczędnościowego Banku Millennium można zarobić solidnie, wygodnie i korzystnie. Wyjątkowo atrakcyjne oprocentowanie - 6,5% w skali roku dla nowych środków do 25 000 zł - połączono z możliwością dopłat i wypłat bez utraty odsetek. Otwarcie i prowadzenie konta jest również bezpłatne. Promocja trwa do 31 grudnia 2012 roku.
Nasze Konto Oszczędnościowe jest teraz jeszcze bardziej oszczędnościowe. Tak naprawdę działa jak trzymiesięczna lokata – wpłacamy pieniądze podczas promocji, nawet ostatniego dnia, i przez 3 miesiące od pierwszej wpłaty mamy gwarancję promocyjnego oprocentowania. Dodatkowo możemy dopłacić lub w razie potrzeby wypłacić część środków bez utraty odsetek - tłumaczy Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych. 

Konto Oszczędnościowe - najważniejsze korzyści:

  • oprocentowane aż do 6,5% w skali roku dla nowych środków, przez 3 miesiące,
  • bez opłat za otwarcie i prowadzenie konta,
  • z możliwością dopłat w każdej chwili,
  • z możliwością wypłat bez utraty odsetek.

Oprocentowanie dla nowych środków naliczane jest progowo: 6,5% w skali roku dla kwot do 25 000 zł; 
5,5% w skali roku dla kwot od 25 000 zł do 100 000 zł i 5,0% w skali roku dla kwot od 100 000 zł. Promocyjne oprocentowanie liczone jest od dnia, w którym nastąpi pierwszy wpływ nowych środków w okresie Promocji i obowiązuje przez 3 miesiące. Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Banku Millennium.