Informacje prasowe


14.12.2023

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
50 milionów złotych zwrotów za zakupy dla użytkowników goodie

Użytkownicy goodie, kupując za pośrednictwem platformy, zyskali już 50 milionów złotych zwrotów za zakupy. Pod względem ilości transakcji w goodie listopad br. był rekordowym miesiącem.

W ubiegłym miesiącu platforma goodie odnotowała najwyższą miesięczne liczbę transakcji w obszarze usługi Zwroty za zakupy. Użytkownicy wykonali blisko 1 milion transakcji. Szczególnym dniem, w którym ich przyrost osiągnął najwyższy poziom, był Black Friday.

Rekordowa jest także liczba nowych użytkowników, którzy w listopadzie zaczęli korzystać z goodie. W tym obszarze, w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, podwoiła się ich liczba.

Goodie to bezpłatna platforma zakupowa, która pomaga swoim użytkownikom oszczędzać pieniądze. Łączy w sobie usługę cashback (dostępną w ponad 800 sklepach i platformach zakupowych) z rabatami i promocjami w świecie zakupów. Na platformie na bieżąco pojawiają się nowe popularne marki, które użytkownicy lubią i chętnie wybierają.

Ponadto goodie umożliwia przeglądanie gazetek z wielu popularnych sklepów i dyskontów oraz tworzenie list zakupowych. Wszystko w przystępnej elektronicznej formie, na ekranie smartfonu i w jednej aplikacji.

W goodie dostępne są też wirtualne eKarty przedpłacone dla klientów indywidualnych, które można wykorzystać jako prezent ze spersonalizowaną grafiką. Obdarowana osoba może wykorzystać środki zgromadzone na eKarcie w dowolnym miejscu, np. w restauracji, spa, w ulubionym sklepie online lub stacjonarnym, a nawet na stacji benzynowej – wszędzie tam, gdzie można płacić kartą VISA.

Dla biznesu goodie oferuje wirtualne eKarty podarunkowe: przedpłaconą oraz nowość w postaci eKarty z opcją doładowania, które uzupełniają lukę na rynku bonusów i benefitów pracowniczych oraz nagród w konkursach i loteriach. Można nią swobodnie płacić w sklepach stacjonarnych i online. Dodatkowo eKartę z funkcją doładowania można zawęzić do konkretnej kategorii wydatków np.: eKarta lunchowa, eKarta paliwowa, eKarta sport i kultura, czy eKarta do wykorzystania w konkretnym miejscu np. w wybranej restauracji albo sklepie.

Platforma dostępna jest online przez przeglądarkę pod adresem www.goodie.pl oraz w formie aplikacji mobilnej „Goodie” na smartfony.