Informacje prasowe


11.03.2014

4% na Lokacie Mobilnej w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował promocję 6-miesięcznej lokaty dostępnej w Aplikacji Mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć w każdym miejscu i czasie, za pośrednictwem wszystkich urządzeń mobilnych i zyskać aż 4% w skali roku.

Promocją objęta jest 6-miesięczna Lokata Mobilna na kwotę od 500 zł do 10 000 zł. Lokatę o promocyjnym, 4% oprocentowaniu mogą założyć w Aplikacji Mobilnej wszyscy – nowi i dotychczasowi - Klienci indywidualni Banku Millennium, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają korzystać z Aplikacji, czy używają jej już od jakiegoś czasu. Każdy Klient może założyć jedną lokatę promocyjną. Oferta obowiązuje od 8 marca do 8 kwietnia br.

Liczba użytkowników naszej Aplikacji Mobilnej stale rośnie. Dzięki testom z udziałem Klientów wiemy, jakich funkcjonalności potrzebują, dlatego stale rozszerzamy listę proponowanych rozwiązań oraz wprowadzamy specjalne oferty dostępne tylko w kanale mobilnym, takie jak promocja Lokaty Mobilnej - mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Poza możliwością założenia wysoko oprocentowanej lokaty, Aplikacja Mobilna zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych funkcjonalności rachunku bankowego oraz do innowacyjnych funkcji, wykorzystujących specyficzne cechy urządzeń mobilnych, takich jak możliwość skanowania i generowania kodów QR. Od ubiegłego roku Klienci Banku Millennium mogą za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej otrzymać Pożyczkę Gotówkową czy podwyższyć limit karty kredytowej. Wypłata środków lub podwyższenie limitu karty następuje w ciągu kilku minut i nie wymaga przedstawiania żadnych dokumentów (usługi te kierowane są do wybranych, stałych Klientów Banku). Aplikacja Mobilna Banku Millennium dostępna jest w wersjach dla wszystkich najpopularniejszych urządzeń mobilnych (dla systemów operacyjnych Android, iOS, Windows 8 oraz dla BlackBerry 10).