Informacje prasowe


02.03.2017

360 zł premii z Kontem 360° Banku Millennium

Ruszyła kolejna edycja promocji „Zyskaj 360 zł” w Banku Millennium. W ramach promocji posiadacze Konta 360° mogą otrzymać zwrot 2% wartości płatności kartą do konta i 5% wartości płatności BLIKIEM, do 60 zł miesięcznie. Wystarczy otworzyć Konto 360° lub Konto 360° Student, korzystać z aplikacji mobilnej i płacić za zakupy kartą lub smartfonem.

Promocja „Zyskaj 360 zł” to propozycja dla klientów, którzy nie posiadają jeszcze rachunku w Banku Millennium. Klienci, którzy otworzą Konto 360° lub Konto 360°Student z kartą do konta, aktywują aplikację mobilną Banku Millennium i spełnią warunki bezpłatnego korzystania z rachunku, otrzymają zwrot w wysokości 2% płatności kartą do konta i 5% płatności BLIKIEM, do 60 zł miesięcznie, czyli aż do 360 zł w ciągu sześciu miesięcy trwania promocji.

Konto 360º to rachunek, który w łatwy sposób może być bezpłatny. Wystarczy, by zostały na nim zaksięgowane łączne wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł oraz min. jedna płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu. W przypadku Konta 360° Student wystarczy zaksięgowanie jednej płatności kartą/BLIKIEM. Po spełnieniu tych warunków klient nie płaci za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niezależnie od spełnienia warunków, bezpłatne są zawsze przelewy krajowe w złotych, realizowane przez serwis internetowy i aplikację mobilną, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz przelewy na e-mail i numer telefonu komórkowego.

Posiadacze Konta 360º mają dostęp do bezpłatnego przez 12 miesięcy od otwarcia konta, ubezpieczenia assistance. W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku przez całą dobę mogą skorzystać z wizyty domowej lekarza lub pielęgniarki, a w razie zdarzenia losowego - m.in. z interwencji hydraulika czy elektryka oraz z naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, smartfona i tabletu.

Konto w promocji „Zyskaj 360 zł” można otworzyć do 30 czerwca 2017 r. Szczegóły udziału w promocji dostępne są w regulaminie promocji w placówkach banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.