Informacje prasowe


07.12.2015

360 tysięcy Kont 360°w Banku Millennium

Od momentu wprowadzenia na rynek Konta 360° klienci otworzyli w sumie 360 tys. rachunków tego typu.

Nie kryję zadowolenia i ogromnej satysfakcji z tego okrągłego wyniku. Mimo, że od wprowadzenia Konta 360° minęło już półtora roku, nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Klienci doceniają zarówno ofertę jak i jakość obsługi, a dynamika sprzedaży stale rośnie. To dowód, że konto cały czas trafia w potrzeby rynku. Potwierdzeniem są trzy pierwsze miejsca Banku Millennium w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”, m.in. w jego głównej kategorii „Bank dla Kowalskiego”. - mówi Przemysław Dukiel, Kierujący Wydziałem Rachunków Bieżących w Banku Millennium.

Konto 360º to propozycja dla całej rodziny. Oprócz konta standardowego istnieją również specjalne wersje dostosowane do potrzeb młodych ludzi - Konto 360º Junior dla klientów w wieku do 18 lat i Konto 360º Student dla osób w wieku 18-26 lat. Opłaty za konto zostały ograniczone do zera: 

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę do konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

Są one gwarantowane po łącznym spełnieniu dwóch prostych warunków: w każdym miesiącu suma wpływów zewnętrznych na rachunek wynosi min. 1000 zł oraz dokonana została min. 1 płatność kartą do konta. W przypadku Konta 360º Junior i Student wystarczy 1 płatność kartą do konta w miesiącu. Dodatkowo, niezależnie od spełnienia tych warunków klienci płacą 0 zł za zlecenia stałe, 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilnie oraz 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon.

Więcej informacji nt. oferty Kont 360º i promocji „Polecam Bank Millennium” można uzyskać w oddziałach Banku Millennium w całej Polsce, pod nr infolinii TeleMillennium (801 331 331) lub na stronie www.bankmillennium.pl.