Informacje prasowe


16.06.2014

3,5% na lokacie w promocji Happy Hours codziennie do soboty

W tym tygodniu z promocji Happy Hours w Banku Millennium będzie można skorzystać każdego dnia od poniedziałku do soboty i zyskać aż 3,5% w skali roku.

W ramach specjalnie przygotowanej promocji Happy Hours, codziennie w dniach od 16 do 21 czerwca 2014 r., w godzinach 10:00–13:00, za pośrednictwem systemu bankowości internetowej będzie można założyć Lokatę Millenet na okres 31-62 dni w złotych o oprocentowaniu w wysokości 3,5% w skali roku. Promocyjną stawką objęte są lokaty do 100 tys. zł. Komunikat o promocji Happy Hours będzie widoczny na stronie internetowej Banku Millennium oraz w systemie bankowości internetowej Millenet przez cały okres trwania promocji.

Stale zachęcamy naszych klientów do oszczędzania, dlatego systematycznie wzbogacamy ofertę o ciekawe produkty. Klienci mogą wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania - zarówno tradycyjne lokaty, jak i te mniej standardowe – np. Happy Hours, świetnie oprocentowana Lokata Mobilna czy Konto Oszczędnościowe Twój Cel – mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium. - Oferta Happy Hours od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, dlatego w tym tygodniu, z okazji udostępnienia nowego portalu Banku Millennium, postanowiliśmy oferować promocję Happy Hours nie raz, ale aż sześć razy, aby każdy mógł skorzystać z wysoko oprocentowanej lokaty – dodaje Marek Ubysz.

Promocyjną Lokatę Millenet na okres 31-62 dni z oprocentowaniem 3,5% można założyć tylko za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet.