Informacje prasowe


21.11.2016

3% oprocentowania i 2% prowizji – nowe warunki Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium

Ruszyła promocja Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium, w ramach której klienci wnioskujący o pożyczkę z 12-miesięcznym terminem spłaty otrzymają oprocentowanie w wysokości 3% oraz zapłacą jedynie 2% prowizji. Promocją objęte są pożyczki z ubezpieczeniem.

Promocja „Pożyczka 3, 2, 1… start!” skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium oraz nie posiadali jej w ciągu 12 miesięcy od dnia skorzystania z promocji. O promocyjną Pożyczkę Gotówkową można wnioskować w oddziale banku, TeleMillennium oraz przez Millenet, a od 1 stycznia 2017 r. również w aplikacji mobilnej. Środki z pożyczki dostępne są dla klienta nawet w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Z promocji można skorzystać raz w trakcie jej trwania. 

Promocyjna pożyczka objęta jest również Gwarancją Najniższego Oprocentowania. Jeżeli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy pożyczki klient znajdzie tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania, bank obniży oprocentowanie i zwróci różnicę już zapłaconych odsetek.

W ramach ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka” klient zyskuje ochronę w zakresie 

  • utraty stałych źródeł dochodów albo hospitalizacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • czasowej niezdolności do pracy albo śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • całkowitej niezdolności do pracy albo inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • poważnego zachorowania,
  • śmierci.

Promocja „Pożyczka 3, 2, 1… start!” trwa do 3 marca 2017 r. Szczegółowe warunki promocji zawarte są w regulaminie dostępnym w oddziałach banku i na stronie www.bankmillennium.pl.