Informacje prasowe


28.04.2017

2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Bank Millennium uruchomił kolejną edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit, w której utrzymał jedną z najlepszych na rynku stawek oprocentowania. W ramach promocji, nowe środki do 100 tys. zł, wpłacane na Konto Oszczędnościowe Profit, otrzymują oprocentowanie w wysokości 2,5% w skali roku, obowiązujące przez trzy miesiące.

- Polacy coraz częściej myślą o zabezpieczeniu swojej finansowej przyszłości, a konta oszczędnościowe są świetnym narzędziem do realizacji tego celu. Klienci doceniają swobodę, jaką zapewniają – możliwość oszczędzania dowolnych kwot, regularnie lub w zależności od posiadanych nadwyżek, a także stały dostęp do oszczędności, co jest szczególnie ważne w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Zgromadzone dodatkowe środki pozwalają na realizację planów lub zupełnie spontanicznych pomysłów, jak choćby beztroskie spędzanie czasu z najbliższymi. Co ważne, dzięki aplikacji mobilnej i serwisowi bankowości internetowej, obsługa konta oszczędnościowego jest możliwa z każdego miejsca i o dowolnej porze. - Robert Chorzępa, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium.

Promocyjne oprocentowanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit wynosi dla kwot do 100 tys. zł 2,5% w skali roku przez trzy miesiące, natomiast dla nadwyżki ponad 100 tys. zł – 1,7% w skali roku przez trzy miesiące.

„Promocja na Nowe Środki” trwa do 24 czerwca 2017 r. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.bankmillennium.pl.