Informacje prasowe


09.11.2011

20 tysięcy kart partnerskich MAKRO Millennium

W ciągu czterech miesięcy od rozpoczęcia współpracy z firmą MAKRO Cash & Carry Bank Millennium wydał 20 tysięcy wielofunkcyjnych kart partnerskich MAKRO Millennium.

Wydanie 20 tysięcy kart w tak krótkim czasie, na dodatek w trakcie tworzenia sieci sprzedaży, jest bardzo dobrym wynikiem - mówi Artur Klimczak, członek zarządu Banku Millennium. Świadczy to o dopasowaniu oferty do realnych potrzeb przedsiębiorców. Jest również sygnałem, że udostępnienie  usług bankowych w odwiedzanym regularnie miejscu jest cenionym przez Klientów udogodnieniem. Liczę, że do końca roku wydamy w sumie 30 tysięcy kart MAKRO Millennium.
Rozwiązania finansowe, które wprowadziliśmy z Bankiem Millennium zaliczam do tych projektów 2011 roku, które odniosły sukces. W stosunkowo krótkim czasie wydaliśmy 20 000 kart, dając naszym Klientom nowoczesne narzędzie użyteczne w ich codziennym biznesie, nie tylko podczas zakupów w MAKRO. Obecną fazę projektu postrzegam jako początek prac, których celem jest indywidualizacja  oferty i dopasowanie jej do potrzeb różnych grup Klientów, z którymi nieustannie prowadzimy otwarty dialog.  Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z Bankiem Millennium i liczymy na jej dalszy rozwój - komentuje Jose Bonito, członek zarządu MAKRO Cash & Carry.  
Dużo pozytywnych sygnałów pochodzi od samych  Klientów, którzy doceniają prosty i szybki dostęp do produktów kredytowych. W większości przypadków osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą w ciągu kilkunastu minut podpisać umowę o kredyt czy kartę kredytową. Stali  Klienci MAKRO okazują jedynie kartę wejściową do hali i dowód osobisty. Ci którzy zdecydują się na otwarcie rachunku (z tej dodatkowej opcji skorzystało do tej pory 13 tysięcy osób), otrzymują dostęp do kredytu w rachunku bieżącym.
Pilotażowa faza projektu ruszyła w trzech warszawskich halach MAKRO Cash & Carry w połowie lipca. Dzięki sprawnej współpracy między Partnerami, ostatni z blisko trzydziestu zaplanowanych Punktów Obsługi Klienta otwarto pod koniec września, miesiąc przed początkowo zakładanym terminem zakończenia budowy całej sieci.
Partnerska oferta Banku Millennium i firmy MAKRO Cash & Carry obejmuje karty płatnicze (debetowe i kredytowe), rachunki bankowe i różne formy kredytów.