Informacje prasowe


02.09.2011

175 tys. nowych kont osobistych w Banku Millennium

W ciągu sześciu miesięcy od wprowadzenia do oferty Banku Millennium Dobrego Konta, Bank otworzył blisko 175 tys. nowych kont osobistych, z czego 120 tys. to Dobre Konto.

Zaproponowaliśmy Dobre Konto jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby Klientów. Dotychczasowe wyniki potwierdzają, że Dobre Konto jest rachunkiem dla każdego - jest ono wybierane przez Klientów ze wszystkich grup wiekowych, w równym stopniu przez kobiety i mężczyzn. Posiadacze Dobrego Konta bardzo aktywnie korzystają z możliwości, jakie daje rachunek. Zdecydowana większość z nich posiada kartę do Dobrego Konta i aktywnie z niej korzysta, jak również posiada wpływy na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie - mówi Izabella Kamińska, Dyrektor Segmentu Klientów Detalicznych w Banku Millennium.
Posiadacze Dobrego Konta chętnie korzystają także z usług Banku za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet - większość z nich regularnie loguje się do systemu i wykonuje operacje, takie jak np. darmowe przelewy internetowe.
Najważniejsze cechy Dobrego Konta:

  • zwrot 3% wartości wydatków dokonanych kartą Millennium Visa Dobre Konto w sklepach spożywczych, supermarketach i stacjach benzynowych w całej Polsce (do 50 zł miesięcznie, czyli do 600 zł zwrotu rocznie)
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową Millennium Visa Dobre Konto
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy internetowe

Aby korzystać z 3% zwrotu wartości wydatków dokonanych kartą do konta oraz nie ponosić opłat za prowadzenie konta, kartę debetową i wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów, wystarczy, że łączne miesięczne wpływy na rachunek wyniosą min. 1000 zł oraz zostanie dokonana przynajmniej jedna w miesiącu płatność za zakupy kartą do konta. Niezależnie od spełnienia warunków w danym miesiącu, przelewy internetowe są bezpłatne. Dodatkową cechą rachunku jest możliwość korzystania z nieoprocentowanego limitu w koncie aż przez siedem dowolnych dni w miesiącu. Dostęp do obsługi konta przez telefon i Internet jest bezpłatny. Do karty Millennium Visa Dobre Konto dołączany jest opcjonalny pakiet ubezpieczeń "Bezpieczna Karta" za 2,99 zł miesięcznie.
Dobre Konto można założyć we wszystkich oddziałach Banku Millennium oraz za pośrednictwem strony internetowej www.bankmillennium.pl.