Informacje prasowe


16.11.2017

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
150 zł premii z Kontem 360° i goodie

Osoby, które otworzą Konto 360° lub Konto 360° Student w Banku Millennium oraz zarejestrują się w aplikacji zakupowej goodie, mogą teraz zyskać aż 150 zł.

Bank Millennium przygotował nową promocję dla osób, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. Wszyscy nowi klienci banku, którzy spełnią warunki promocji, mogą otrzymać 150 zł premii - prosto na swoje nowe Konto 360° lub Konto 360° Student. Pomysłów na korzystne zagospodarowanie tej kwoty dostarczy aplikacja zakupowa goodie, zbierająca informacje o ciekawych ofertach w sklepach internetowych, stacjonarnych oraz galeriach handlowych.

Żeby skorzystać z promocji, wystarczy do 20 grudnia br. złożyć przez internet wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student, a do 31 grudnia br. podpisać umowę o konto oraz pobrać aplikację goodie i zarejestrować się w niej (używając tego samego adresu e-mail, który został podany we wniosku o konto). W styczniu oraz w lutym 2018 r. należy zasilić konto kwotą minimum 1000 zł i wykonać przynajmniej jedną płatność kartą do konta lub BLIKIEM. Po spełnieniu warunków promocji, każdy nowy klient Banku Millennium otrzyma do 14 marca 2018 r. premię w wysokości 150 zł.

Poza premią finansową, klienci zyskują przede wszystkim wszechstronne Konto 360°, które w łatwy sposób może być bezpłatne i zapewnia dostęp do wielu korzyści. Z kolei aplikacja goodie to wygodny, osobisty doradca zakupowy, zapewniający szybki i łatwy dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w ulubionych sklepach oraz o wydarzeniach w galeriach handlowych. Platforma goodie jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników jako aplikacja na smartfony z systemami operacyjnymi iOS i Android oraz jako strona internetowa pod adresem www.goodie.pl.