Informacje prasowe


22.02.2018

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
150 tysięcy pobrań aplikacji goodie

Do połowy lutego aplikacja mobilna goodie została pobrana ponad 150 tysięcy razy. Ten wynik został osiągnięty w niewiele ponad rok od uruchomienia przez Bank Millennium platformy zakupowej goodie.

Aplikacja mobilna goodie oraz strona internetowa www.goodie.pl prezentuje oferty ponad 600 marek sklepów stacjonarnych, internetowych i restauracji w całej Polsce oraz informacje o ponad 1600 zniżkach, bieżących promocjach oraz wyprzedażach. To wygodny, osobisty doradca zakupowy, pozwalający łatwo wyszukać atrakcyjne oferty w określonej lokalizacji.

Millennium Goodie jest spółką grupy Banku Millennium, powołaną jako wewnętrzny start-up w grudniu 2016 roku. To bezpłatna platforma - aplikacja mobilna i strona internetowa - zbierająca informacje o zniżkach i programach rabatowych oraz ułatwiająca planowanie i robienie zakupów. Wyposażona jest w rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji oraz geolokalizacji, dzięki czemu dostarcza oferty dopasowane do indywidualnych preferencji użytkownika i miejsca, w którym się znajduje (np. w wybranych galeriach handlowych). Goodie zapewnia również dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych wielu znanych sieci handlowych. W ostatnim czasie została uruchomiona możliwość wyszukiwania głosowego w aplikacji goodie, dzięki której można błyskawicznie znaleźć interesującą ofertę w dobrej cenie.

- Pracujemy nad tym, aby goodie było użytecznym i intuicyjnym narzędziem, pomocnym w trakcie całego procesu zakupowego. Aplikacja goodie jest wzbogacana o kolejne funkcje, np. wyszukiwane głosowe, czy możliwość wygodnego zakładania i przechowywania kart stałego klienta wybranych galerii handlowych. Za jakiś czas goodie umożliwi wszystkim zainteresowanym firmom, z innymi bankami włącznie, samodzielne zarządzanie ich ofertą prezentowaną na platformie. Aplikacja goodie będzie również umożliwiała komunikację między swoimi użytkownikami. Połączy wiele funkcji, które dziś dostępne są w osobnych aplikacjach, stając się nieodłącznym towarzyszem codziennych zakupów i świetnym rozwiązaniem zarówno dla klientów, jak i sprzedawców. Liczba pobrań aplikacji przekroczyła już 150 tysięcy, co potwierdza, że goodie dobrze odpowiada na potrzeby współczesnych, wymagających użytkowników - mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium i Prezes Millennium Goodie.

Od czasu uruchomienia platformy goodie dołączyło do niej szereg popularnych marek, została także wprowadzona unikatowa możliwość elektronicznego zakładania kart stałego klienta w aplikacji mobilnej i korzystania ze zniżek w ramach oferty wybranych galerii handlowych, oferujących karty lojalnościowe dla swoich klientów. Przygotowany przez zespół Millennium Goodie mechanizm do obsługi programów lojalnościowych zapewnia dużą elastyczność i wspiera istniejące programy np. w Galerii Arkadia, Galerii Mokotów, Galerii Wileńskiej w Warszawie oraz CH Wroclavia we Wrocławiu. Pozwala także uruchamiać nowe rozwiązania dla partnerów biznesowych, z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb. Goodie jest wyłącznym dostawcą programu lojalnościowego dla klientów CH Blue City w Warszawie. Wkrótce takie programy będą dostępne w innych miastach. Goodie regularnie organizuje specjalne wydarzenia w centrach handlowych i ogólnopolskie akcje promocyjne wspólnie z rozpoznawalnymi markami, podczas których użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z wyjątkowych zniżek, dostępnych tylko w goodie. Dotychczas takie akcje były przeprowadzone z firmami Grycan, Telepizza, Lagardere (spółka zarządzająca m.in. sieciami sklepów Relay, Inmedio, 1minute), Perfumesco.pl czy home&you.

Platforma goodie jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników jako aplikacja na smartfony i urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz jako strona internetowa pod adresem www.goodie.pl