Informacje prasowe


09.07.2019

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
100 000 kart Grycan w aplikacji goodie

100 000 założonych kart Grycan, dzięki którym można odbierać darmowe desery, soki czy kawę, a do tego mapy galerii handlowych z całej Polski dostępne w telefonie – bezpłatna aplikacja zakupowa goodie przyciąga użytkowników kolejnymi atrakcjami.

Wirtualne karty lojalnościowe, które pozwalają gromadzić pieczątki za zakupy, to jedna z najpopularniejszych funkcji w aplikacji goodie. Od ponad roku z kartą lodziarnio-kawiarni Grycan można odbierać nagrody za zamówienie deserów lodowych, soków 100% czy kaw. Taką możliwość zyskało już 100 000 osób – użytkowników goodie ceniących markę Grycan. Do programów pieczątkowych w aplikacji stale dołączają nowe galerie handlowe i lokale gastronomiczne, m.in. Arkadia Restauracje, Moje Blue City, a także goodie club – program obecny w dwóch popularnych parkach biznesowych na warszawskim Mokotowie.

Inną funkcją w goodie, przydatną dla osób lubiących robić zakupy, są zawarte w aplikacji mapy centrów handlowych z całej Polski. Pozwalają one szybko odnaleźć ulubiony sklep i zorientować się, jakie inne marki czekają na klientów w wybranej galerii. Obecnie w goodie można przeglądać plany 9 centrów, m.in. Galerii Mokotów, Arkadii, Wroclavii czy Supersamu Katowice. Kolejne mapy pojawią się już wkrótce.

Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie cashback można zyskać wysoki i szybki zwrot części wydatków na zakupy w blisko 1000 sklepów online oraz założyć karty stałego klienta galerii handlowych i poznawać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii, a także daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów.