Informacje prasowe


04.06.2014

0% prowizji za Pożyczkę Gotówkową w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował promocję „Jedyna taka pożyczka", w ramach której Pożyczka Gotówkowa z Gwarancją Najniższego Oprocentowania udzielana jest bez prowizji.

- Zbliżający się okres wakacyjny to czas zwiększonych wydatków. Nie tylko wakacyjna podróż, ale też odkładany od wiosny remont czy spontaniczne zakupy będą wymagały dodatkowego zastrzyku gotówki. W tym czasie szczególnie ważny jest więc łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych i korzystne warunki cenowe oferty kredytowej – mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.
 
W ramach promocji „Jedyna taka pożyczka" Klient ma możliwość zaciągnięcia pożyczki, której kwota do wypłaty wynosi maksymalnie 5000 zł, a maksymalny okres spłaty 24 miesiące. Każda pożyczka udzielana w ramach promocji podlega ubezpieczeniu. Klient otrzymuje wstępną decyzję kredytową nawet w 15 minut, a wypłata środków następuje już w ciągu jednego dnia.
 
Pożyczka Gotówkowa Banku Millennium to również Gwarancja Najniższego Oprocentowania. Jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy Klient znajdzie tańszą ofertę pożyczki dla tej samej kwoty i okresu kredytowania oraz przedstawi otrzymaną ofertę na piśmie wraz z decyzją kredytową, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki Klientowi zaproponowano w innym banku.
 
Promocja „Jedyna taka pożyczka" trwa od 2 czerwca do 13 lipca 2014 r.