Informacje prasowe


14.11.2014

„Świąteczna Siódemka” – promocyjne oprocentowanie Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium

Okres świąteczny i noworoczny to czas wielu wydatków. Dzięki promocyjnemu oprocentowaniu Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium, można bez trudu sfinansować zaplanowane zakupy lub wymarzony, zimowy wyjazd.

W ramach obowiązującej do 31 stycznia 2015 r. promocji, oprocentowanie stałe Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium wynosi tylko 7% w skali roku. Aby skorzystać z promocji, wystarczy wziąć ubezpieczoną pożyczkę w wysokości do 5000 zł na okres spłaty nie dłuższy niż 24 miesiące i regularnie przelewać wynagrodzenie na konto osobiste w Banku Millennium.

Pożyczka Gotówkowa w Banku Millennium zapewnia także:

  • oszczędność czasu – decyzja o przyznaniu pożyczki następuje nawet w 15 minut, a pieniądze są wypłacane nawet w ciągu jednego dnia; 
  • możliwość elastycznego zarządzania budżetem domowym – Klient decyduje o dniu spłaty raty, a jej wysokość może dopasować do własnych możliwości;
  • ochronę ubezpieczeniową – korzystając z szerokiego pakietu ubezpieczeń spłaty pożyczki, Klient uzyskuje ochronę dla siebie i rodziny.

Dodatkowo, dzięki Gwarancji Najniższego Oprocentowania, Klient zyskuje pewność, że zaciąga pożyczkę z najniższym dostępnym dla niego oprocentowaniem. Jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy znajdzie  niższe oprocentowanie pożyczki dla tej samej kwoty i okresu kredytowania oraz przedstawi otrzymaną ofertę na piśmie wraz z decyzją kredytową, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki Klientowi zaproponowano w innym banku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji dostępne są w oddziałach Banku Millennium oraz na stronie www.bankmillennium.pl.