W związku z restrukturyzacją sieci placówek, Bank Millennium S.A. dysponuje nieruchomościami przeznaczonymi do sprzedaży, dzierżawy lub wynajmu.

Zapraszamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi informacjami o poszczególnych nieruchomościach, a w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, zgodnie z podanymi w nich wskazaniami.

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 17 m.18

Lokal mieszkalny

Powierzchnia lokalu: 37,59 m2(w tym pow. pomieszczenia przynależnego w piwnicy 1,83 m2)

Nieruchomość lokalowa stanowiąca lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 37,59 m2 usytuowany na III piętrze domu przy Alei Grunwaldzkiej nr 17 w Gdańsku, dzielnica Wrzeszcz. Dla nieruchomości w III Wydziale Ksiąg Wieczystych w Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku prowadzona jest księga wieczysta nr KW GD1G/00247440/2.

Informacje uzupełniające

Na powierzchnię lokalu składa się 35,76 m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej (dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z WC oraz korytarz z przedpokojem) oraz 1,83 m2 pomieszczenia przynależnego usytuowanego w piwnicy. Do lokalu przylega balkon..

Otoczenie

Budynek, w którym mieści się lokal został wybudowany w technologii tradycyjnej w latach 60-tych ubiegłego stulecia. Usytuowany jest w centralnej części dzielnicy Wrzeszcz przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i punkty handlowo - usługowe, targowisko miejskie, galerie handlowe oraz przystanki autobusowe i tramwajowe komunikacji miejskiej. W odległości ok. 1 km znajduje się dworzec PKP oraz przystanek SKM i PKM Gdańsk – Wrzeszcz.

Media

W lokalu znajdują się następujące instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, c.o. i c.w. – z sieci miejskiej, domofonowa. Stan lokalu – do remontu.

Informacje dodatkowe, kontakt

Bank Millennium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
Departament Administracji i Infrastruktury
Zespół Nieruchomości
Tomasz Gajda, tel. 691 – 848 – 402
E-mail: nieruchomosci@bankmillennium.pl
tomasz.gajda@bankmillennium.pl

Jednocześnie informujemy, że sprzedaż, dzierżawa lub wynajem nieruchomości nastąpi po zakończonym procesie negocjacji, które Bank przeprowadzi po przeanalizowaniu otrzymanych ofert.

 1. Oferty z podaniem ceny i formy pozyskania nieruchomości prosimy składać w zamkniętych kopertach. Oferta powinna zawierać:
  • adres nieruchomości, której dotyczy oferta
  • proponowaną formę pozyskania nieruchomości (najem, dzierżawa, zakup)
  • proponowaną cenę zakupu lub proponowaną kwotę czynszu najmu / dzierżawy
  • proponowany okres najmu / dzierżawy
  • sposób finansowania
  • proponowany termin zakupu lub w przypadku najmu / dzierżawy termin przejęcia nieruchomości
  • termin ważności oferty
  • informacje dotyczące osobowości prawnej oferenta: w przypadku osób prawnych - wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego; w przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - wypis z ewidencji.

  Oferta powinna być zaadresowana w sposób następujący:

  Bank Millennium S.A.
  Millennium Park
  Zespół Nieruchomości DAI
  ul. Stanisława Żaryna 2A
  02-593 Warszawa
  OFERTA (dotyczy nieruchomości .....) - prosimy podać adres nieruchomości.

 2. Do wybranych oferentów zostanie przesłane pisemne zaproszenie do drugiego etapu negocjacji. Warunkiem uczestnictwa w tym etapie konkursu będzie wpłacenie wadium w terminie i wysokości podanej w wyżej wymienionym zaproszeniu.
 3. Bank zastrzega sobie możliwość zmiany warunków sprzedaży w każdym czasie, w tym prawo do wydłużenia/skrócenia każdego z etapów sprzedaży lub/i wycofania danej nieruchomości ze sprzedaży, bez obowiązku podania przyczyn
 4. Ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.