Nieruchomości Millennium


Mońki, ul. Wyzwolenia 4a

Budynek biurowo-usługowy

Powierzchnia działki: 492 m2

Powierzchnia budynku: 657 m2

Stan ewidencyjny i prawny nieruchomości - uregulowany

Zabudowania: własność hipoteczna

Grunt: prawo wieczystego użytkowania

Numer księgi wieczystej: KW 11601

Numer działki: 1030

Informacje uzupełniające

Nieruchomość zabudowana wolnostojącym budynkiem o całkowitej powierzchni 657,00 m2. Budynek biurowo-usługowy, 3-kondygnacyjny (piwnica, parter i I piętro), o konstrukcji murowanej z płaskim dachem krytym blachą falistą, posiada dwa wejścia: główne od ul. Wyzwolenia oraz wejście od zaplecza. W części parteru na powierzchni ok. 250 m2 znajduje się oddział Banku Millennium. Budynek został wybudowany w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Stan techniczny dobry.

Nieruchomość jest częściowo ogrodzona. W części parteru znajduje się pomieszczenie garażu (dwa stanowiska postojowe), do którego prowadzi brama wjazdowe bezpośrednio od ul. Wąskiej.

Działka

Nieruchomość usytuowana na osiedlu mieszkaniowym, w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki urzędów administracji państwowej, punkty usługowo handlowe oraz budynki mieszkalne.

Otoczenie

Działka nr 1030 o łącznej powierzchni 0,0492 ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Białymstoku IX Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta KW nr 11601. Działka jest własnością Skarbu Państwa i pozostaje w użytkowaniu wieczystym Banku Millennium S.A. do dnia 05 grudnia 2089 r.

Media

Budynek zaopatrzony w instalacje: energetyczną, c.o. (sieć miejska), wodno-kanalizacyjną (sieć miejska), oraz łączność telefoniczną.

Informacje dodatkowe, kontakt

Bank Millennium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
Departament Administracji i Infrastruktury
Zespół Nieruchomości
E-mail: nieruchomosci@bankmillennium.pl