Nieruchomości Millennium


Bartoszyce, ul. Warszawska 1a

Budynek biurowo-usługowy

Powierzchnia budynku: 926,44 m2

Stan ewidencyjny i prawny nieruchomości: uregulowany

Zabudowania: własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu

Grunt: własność SM "BUDOWLANI" w Bartoszycach

Informacje uzupełniające

Lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 926,44 m2 w skład, którego wchodzi parter i piwnica w bloku mieszkalnym, posiada dwa wejścia: pierwsze od ul. Warszawskiej do części parteru oraz wejście od zaplecza.

Budynek o konstrukcji murowanej został wybudowany w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulenia. Stan techniczny lokalu dobry, ostatnia modernizacja odbyła się w 1997 r. W części parteru na powierzchni 114,6 m2 znajduje się oddział Banku Millennium. W części piwnicy znajduje się pomieszczenie garażu (dwa stanowiska postojowe), do którego prowadzi rampa zjazdowa od strony zaplecza budynku.

Otoczenie

Nieruchomość usytuowana w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta, przy trasie przelotowej z Olsztyna w stronę Bezled. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki: Sądu Rejonowego, aresztu śledczego, punkty usługowo-handlowe (notariusz, "Avans", bank spółdzielczy) oraz budynki mieszkalne.

Media

Budynek zaopatrzony w instalacje: energetyczną, c.o. (sieć miejska), wodno-kanalizacyjną (sieć miejska) oraz łączność telefoniczną.

Informacje dodatkowe, kontakt

Bank Millennium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
Departament Administracji i Infrastruktury
Zespół Nieruchomości
E-mail: nieruchomosci@bankmillennium.pl