Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Sierpień 2019

„Szczęśliwy przedszkolak” to nazwa akcji zrealizowanej przez pracowników oddziałów Banku Millennium w Krakowie. W ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium wolontariusze odnowili i wyposażyli w nowe sprzęty plac zabaw przy przedszkolu samorządowym nr 97 w Krakowie.

Dowiedz się więcej - Szczęśliwe przedszkolaki na nowym placu zabaw

W ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium, pracownicy oddziałów z regionu Wschodniego przeprowadzili akcję wolontariacką. Tym razem zorganizowano Dzień Sportu w SP nr 88 w Krakowie oraz doposażono placówkę w potrzebne sprzęty gimnastyczne.

Dowiedz się więcej - W zdrowym ciele zdrowy duch

Dzięki grantowi Fundacji Banku Millennium gabinet terapii pedagogicznej w SP nr.1 w Mońkach (woj. podlaskie) wzbogacił się o pomoce dydaktyczne, drobny sprzęt rehabilitacyjny i sportowy, a dzieci o ciekawe i wesołe zajęcia z edukacji finansowej.

Dowiedz się więcej - Wolontariusze w akcji dla szkoły w Mońkach

Wolontariusze z Banku Millennium spełnili marzenie podopiecznych jednego z warszawskich przedszkoli i stworzyli ścieżkę sensoryczną.

Dowiedz się więcej - Przedszkolaki na ścieżce sensorycznej

Lipiec 2019

W ramach akcji wolontariackiej zrealizowanej z grantu przyznanego przez Fundację Banku Millennium, grupa pracowników z Gdańska odnowiła plac zabaw, powiększyła boisko szkolne i zbudowała tor saneczkowy w szkole w Lublewie Gdańskim.

Dowiedz się więcej - Górka saneczkowa, plac zabaw i boisko dla Lublewa Gdańskiego

Zakończyła się kolejna edycja programu edukacji finansowej przedszkolaków Finansowy Elementarz. W ramach V edycji projektu zrealizowano ponad 400 warsztatów, w których uczestniczyło ponad 10 tys. dzieci ze 120 przedszkoli

Dowiedz się więcej - 43 tysiące dzieci przeszkolonych w ramach Finansowego Elementarza

Prawie 20 wolontariuszy – pracowników Banku Millennium wraz z rodzinami i znajomymi, odwiedziło plac budowy azylu dla szczeniąt i zwierząt niepełnosprawnych Judytowo.

Dowiedz się więcej - Wolontariusze pomogli w budowie azylu dla szczeniąt

Blisko 50 wolontariuszy z oddziałów Banku Millennium w woj. pomorskim zrealizowało akcję w Rogatym Ranczo w Bojanie.

Dowiedz się więcej - Wolontariusze w Rogatym Ranczo

W ramach akcji wolontariackiej zorganizowanej dzięki grantowi Fundacji Banku Millennium, grupa trenerów i pracowników oddziału Banku Millennium wsparła Klub Seniora w Stargardzie (województwo zachodniopomorskie).

Dowiedz się więcej - Akcja wolontariacka dla seniorów

Czerwiec 2019

Bank Millennium zajął 1. miejsce w kategorii „Dostępność” oraz 2. miejsce w kategorii „Bank dla młodych” w Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego Bank 2019.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium najbardziej dostępny dla osób z niepełnosprawnościami