Informacje prasowe

Aktualności filtr

Wniosek w ramach Tarczy Finansowej 2.0 dostępny online w Banku Millennium

15.01.2021
Od dziś firmy, które znalazły się w trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, mogą złożyć wniosek o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej 2.0 w bankowości elektronicznej Banku Millennium. Złożenie wniosku jest maksymalnie proste i intuicyjne. Decyzja PFR w sprawie udzielenia wsparcia również zostanie przekazana w serwisie internetowym banku.

Promocje dla nowych klientow Biznes w Banku Millennium

08.01.2021
W ramach promocji Bank Millennium oferuje bezpłatne przez 24 miesiące prowadzenie konta Mój Biznes, konta walutowego oraz kartę kredytową dla nowych klientów segmentu Biznes. Bank proponuje też promocyjną stawkę za prowadzenie konta Biznes dla spółek. To wszystko bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Dodatkowo, w ramach kolejnej promocji, firmy mogą otrzymać premię w łącznej wysokości 500 zł za aktywne korzystanie z konta Mój Biznes.

Status wniosku hipotecznego dostępny online również dla osób niebędących klientami Banku Millennium

28.12.2020
Bank Millennium wdrożył kolejny etap projektu cyfryzacji hipotek. Teraz możliwość śledzenia statusu wniosku hipotecznego jest dostępna w aplikacji mobilnej również dla osób, które nie są jeszcze klientami Banku Millennium. Bank wyśle też do nich każdorazowo SMS z informacją o zmianie statusu wniosku.

E-operat w Banku Millennium

22.12.2020
Projekt transformacji cyfrowej hipotek w Banku Millennium przyśpiesza. Od połowy grudnia bank wprowadził e-operat czyli elektroniczny proces wyceny nieruchomości. Proces zakłada wsparcie klienta przez bank w pozyskaniu operatu szacunkowego. Zlecenie jest przekazywane elektronicznie do firmy, która dokonuje wyceny. Cały proces jest bardzo szybki, klient otrzymuje operat w ciągu 3-4 dni od oględzin nieruchomości i może go dowolnie wykorzystywać.

Mądre zakupy na świąteczny stół z e-gazetkami

21.12.2020
W 2020 roku liczba użytkowników goodie korzystających z elektronicznych wersji gazetek promocyjnych wzrosła ponad 2,5-krotnie w porównaniu do 2019 roku. W listopadzie br. użytkownicy e-gazetek w goodie otwierali je średnio aż 16 razy. W okresach wzmożonych zakupów użytkownicy szczególnie chętnie sięgają po rozwiązania ułatwiające im korzystne zakupy – np. w tym roku w listopadzie otwarto w goodie o 22% więcej e-gazetek niż w październiku.

Aplikacja Banku Millennium dołączyła do Huawei AppGallery

16.12.2020
Aplikacja mobilna Banku Millennium jest już w AppGallery, sklepie z aplikacjami na urządzenia Huawei. Aplikacja jest na razie dostępna dla urządzeń opartych o GMS (Google Mobile Services), a wkrótce również, po integracji z HMS (Huawei Mobile Services), będzie ją można ściągnąć na najnowszych smartfonach i tabletach Huawei.

eKarta podarunkowa – świąteczna bliskość w dobie dystansu

15.12.2020
Jak wręczyć świąteczny prezent w dobie społecznego dystansu? eKarta podarunkowa, przesyłana w bezpieczny, bezkontaktowy sposób, jest doskonałym pomysłem na podarunek dla bliskich lub na okazje firmowe. W trwającym gorącym okresie przedświątecznym, goodie notuje znaczny wzrost zainteresowania wirtualną eKartą podarunkową, szczególnie wśród pracodawców zastanawiających się nad wyborem prezentów dla swoich pracowników.

Lokaty strukturyzowane w aplikacji mobilnej Banku Millennium

14.12.2020
Bank Millennium udostępnił w aplikacji mobilnej możliwość otwierania i obsługi lokat strukturyzowanych, dodał też do aplikacji opcję uzupełniania ankiety MiFID, której wypełnienie pozwala klientowi lepiej ocenić swoją wiedzę i doświadczenie inwestycyjne.

Walutowe usługi skarbowe Banku Millennium nagrodzone przez Global Finance

11.12.2020
Bank Millennium otrzymał nagrodę The Best Foreign Exchange Provider in Poland for 2021 w konkursie organizowanym już po raz 21. przez renomowany magazyn Global Finance.

Bank Millennium liderem klimatycznym

10.12.2020
W opublikowanym przez magazyn Forbes rankingu „Liderów klimatycznych Polska 2021” Bank Millennium został najwyżej ocenionym bankiem, zajmując drugie miejsce wśród polskich przedsiębiorstw w zestawieniu uwzgledniającym redukcję gazów cieplarnianych.