Informacje prasowe


14.10.2014

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
360 tys. zł do podziału w konkursie dla posiadaczy Konta 360°

Bank Millennium przygotował specjalny konkurs dla obecnych i przyszłych posiadaczy Konta 360° i Konta 360° Student. Przez rok trwania konkursu, do wygrania będą nagrody pieniężne o łącznej wysokości aż 360 tys. zł.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy uważnie obejrzeć konkursowy odcinek Millematów i odnaleźć ukryty w nim specjalny kod, a następnie wysłać odpowiedź, wypełniając formularz dostępny w sekcji konkursowej na stronie internetowej Banku Millennium. 

Millematy to krótkie filmy, skoncentrowane na ciekawostkach z obszaru finansów osobistych. Przygotowywane są we współpracy z Radkiem Kotarskim, twórcą internetowych Polimatów – pierwszego w polskim internecie programu popularnonaukowego. – Warto regularnie śledzić nowe odcinki Millematów. Oglądając je, można nie tylko poznać interesujące fakty ze świata bankowości, ale także zdobyć nagrodę pieniężną – mówi Radek Kotarski. 

Nagroda w pierwszym konkursowym odcinku Millematów to 15 tys. złotych. Kwota ta zostanie podzielona równo między pierwsze 100 osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi. Łącznie, przez rok trwania konkursu, do podziału przeznaczono aż 360 tys. zł. 

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu można znaleźć pod adresem https://millematy.bankmillennium.pl.