Od 25.08 nie będzie możliwe logowanie do Millenetu z wersji przeglądarki, z której teraz korzystasz. Zaktualizuj przeglądarkę na swoim urządzeniu i korzystaj z bankowości internetowej wygodnie i bezpiecznie.
Zaktualizuj przeglądarkęŚwiaty inwestycji i oszczędności wzajemnie się uzupełniają. Każdy z nich może umożliwić osiągnięcie założonych celów w inny sposób.
Połączenie inwestycji z oszczędzaniem pomoże zapewnić poczucie finansowego komfortu i pozwoli lepiej pomnażać zgromadzone środki.
Możliwość osiągnięcia potencjalnie wyższych zysków
Relatywnie niższy zysk na z góry określonym poziomie.
Produkt inwestycyjny możesz założyć już od 100 zł.
Na rachunku oszczędnościowym możesz odłożyć nawet najmniejszą kwotę.
Zazwyczaj służy realizacji długoterminowych celów, tak aby ulokowane środki mogły osiągnąć odpowiednie wyniki.
W każdej chwili możesz wycofać pieniądze zachowując wpłacony kapitał.
Produkty inwestycyjne wiążą się z ryzykiem, jego poziom możesz jednak dopasować wybierając odpowiednie produkty.
Masz pewność, że otrzymasz całą wpłaconą sumę pieniędzy.
Ryzyko daje możliwość osiągnięcia potencjalnie wyższego zysku.
Brak ryzyka oferuje bezpieczeństwo ale i ogranicza poziom zysku.
Jeśli posiadasz już bezpieczną poduszkę finansową możesz pomyśleć o produktach inwestycyjnych, tak aby pozostałym oszczędnościom dać szanse na jeszcze więcej.
Umożliwia zbudowanie bezpiecznej poduszki finansowej, która w przyszłości zapewni Ci poczucie finansowego komfortu. Postaraj się odłożyć co najmniej 3-krotność swoich miesięcznych wydatków.
Spełnij warunki. Promocja trwa od 21.10.2024 r. do 6.12.2024 r.
Zapewnią Ci stałe oprocentowanie oraz gwarantowany zysk po określonym czasie.
Bezpieczny sposób przechowywania i pomnażania pieniędzy w walucie obcej.
Przy zachowaniu lokaty strukturyzowanej Farmaceutyczny Gigant I do końca okresu inwestycji
To usługa, dzięki której zarekomendujemy Ci, w które subfundusze inwestycyjne Millennium TFI możesz zainwestować.
3 gotowe plany do wyboru
Inwestycja, którą możesz dopasować do siebie dzięki 12 funduszom Millennium TFI
Długoterminowa inwestycja bez konieczności dokonywania systematycznych wpłat.
Dyrektywa europejska dotycząca rynku instrumentów i produktów finansowych
MiFID (ang. Markets in Financial Instruments Directive) to Dyrektywa Europejska dotycząca rynku instrumentów i produktów finansowych, która ustanawia jednolite ramy prawne dla banków, domów maklerskich oraz innych podmiotów prowadzących działalność maklerską na terenie Unii Europejskiej, a także Islandii, Norwegii i Lichtensteinu.
Celem Dyrektywy MiFID jest wzmocnienie i ujednolicenie ochrony klientów w poszczególnych bankach, zwiększenie spójności i przejrzystości funkcjonowania banków, a także zwiększenie konkurencyjności na rynku instrumentów finansowych.
Wszelkie informacje zawarte w niniejszej PUBLIKACJI HANDLOWEJ mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na instrumentach finansowych w niej przedstawionych. W szczególności informacje nie są usługą doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.
Warunki przedstawione w niniejszej publikacji mają charakter orientacyjny. Wszelkie ceny i (lub) przykładowe transakcje służą wyłącznie celom ilustracyjnym i nie stanowią oferty zawarcia transakcji na takich warunkach ani też nie stanowią wskazania, że transakcja na takich warunkach jest możliwa. Ponadto żadne wyliczenia ani wyniki przedstawione w niniejszej publikacji nie stanowią gwarancji przyszłych zysków. Rzeczywiste warunki transakcji na instrumentach finansowych będą oparte na warunkach rynkowych ustalonych w momencie jej zawarcia. Wszelkie wstępne kwotowania cen oraz analizy zawarte w niniejszej publikacji przygotowano w oparciu o założenia i parametry odzwierciedlające ocenę lub wybór dokonane przez Bank. Bank nie udziela żadnej gwarancji precyzji, kompletności ani racjonalności tych kwotowań lub analiz.
Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych w niniejszej publikacji, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.
Transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem, szczegółowo przedstawionym w „Opisie ryzyka związanego z instrumentami finansowymi i produktami finansowymi dla osób fizycznych w Banku Millennium S.A.", dostępnym w placówkach i na stronie internetowej Banku www.bankmillennium.pl.
Każdy, kto nabywa instrument finansowy, przyjmuje i ponosi odpowiedzialność z tytułu zobowiązań podatkowych wynikających z obowiązujących przepisów. Mając na względzie powyższe ryzyka i okoliczności, klienci Banku powinni dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji finansowej oraz związane z nią ryzyka. W razie jakichkolwiek wątpliwości klienci powinni skorzystać z usług doradcy podatkowego, prawnego lub inwestycyjnego. Bank przekaże wszelkie dodatkowe informacje, o które zasadnie wystąpi klient, aby umożliwić mu ocenę ryzyk oraz charakteru transakcji.
Rozpowszechnianie i dystrybucja niektórych instrumentów lub produktów finansowych oraz obrót nimi mogą być przedmiotem ograniczeń w odniesieniu do pewnych osób i państw, zgodnie z właściwym prawodawstwem. Oferowanie instrumentów finansowych oraz obrót nimi mogą być dokonywane jedynie przy zachowaniu zgodności z właściwymi przepisami prawa.
Środki zainwestowane w: Millennium Fundusz Inwestycyjny Otwarty, Millennium Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty, Indywidualne Konto Emerytalne Inwestycyjne, Program Inwestycyjny Przyszłość+, Program Inwestycyjny Wygodny Portfel nie są objęte ustawowym systemem gwarantowania Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Środki złożone na Lokacie strukturyzowanej, Koncie Oszczędnościowym, Koncie Oszczędnościowym Profit, Lokacie Terminowej, Koncie oszczędnościowym Walutowym oraz Indywidualnym Koncie Emerytalnym Oszczędnościowym są gwarantowane przez BFG, zgodnie z ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji z dnia 10 czerwca 2016.