Dbaj o swoje finanse, bez wychodzenia z domu

Załóż bezpiecznie konto i bankuj w pełni online

O koncie

Korzystaj z konta za 0 zł w dowolnym miejscu i czasie:

Zero złotych
 • Zero złotych za prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów
 • Zero złotych za przelewy krajowe w złotych w Millenecie i aplikacji mobilnej, realizowane jako polecenie przelewu wewnętrznego i polecenie przelewu do innego banku krajowego
 • Zero złotych za wygodne przelewy BLIK na numer telefonu
 • Zero złotych za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty

Prowadzenie Konta 360°, obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. W przypadku braku wpływu i braku 1 płatności kartą lub BLIKIEM, opłata za prowadzenie Konta 360° i obsługę karty debetowej wynosi 15 zł/miesięcznie.

Zero złotych

Bankuj jak nigdy wcześniej

Wraz z kontem uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej, z którą zdobędziesz wyjątkowe możliwości:

 • Zostań budżetowym jasnowidzem

  Dzięki opcji Nadchodzące Płatności wygodnie monitorujesz i planujesz wydatki ponieważ wszystko widzisz już od razu po zalogowaniu do konta, na stronie głównej. Wyświetlane przyszłe płatności możesz szybko i łatwo edytować w każdej chwili.

 • Bądź mistrzem uników

  Spełniaj warunki bezpłatnego konta i unikaj opłat z dodatkiem Bezpłatne Konto. Ta funkcja pozwoli Ci łatwo sprawdzić, czy oba warunki bezpłatnego konta (wpływ zewnętrzny na konto co najmniej 1000 PLN oraz 1 płatność kartą do konta lub BLIKIEM) zostały spełnione w danym miesiącu.

 • Zabłyśnij na każdej wywiadówce

  Opcja Zbiórka ułatwia monitorowanie wpłat od wielu odbiorców np. na wycieczkę szkolną czy prezent. Wystarczy, że określisz kwotę i datę końca zbiórki oraz wybierzesz konto do wpłat. Dzięki gotowej wiadomości łatwo poinformujesz znajomych o zbiórce.

 • Przelewaj w tempie olimpijskim

  Dzięki łatwo dostępnym opcjom Wygodny Przelew oraz Doładowanie Telefonu wystarczy jedno kliknięcie, by błyskawicznie wysłać wyczekiwany przelew lub zasilić konto na telefoniczne plotki.

Jak otworzyć konto w Banku Millennium

Załóż konto bez wychodzenia z domu
 
W trosce o wspólne bezpieczeństwo tymczasowo zawieszamy możliwość założenia konta w oddziale i zachęcamy do skorzystania z możliwości założenia konta bez wychodzenia z domu. Kurier dostarczy Twoja umowę, kartę oraz wszystkie ważne dokumenty bezpośrednio pod wskazany adres.

 1. 1
  Jak otworzyć konto w Banku Millennium -

  Potwierdź dane

  W ciągu jednego dnia roboczego skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i umówić wizytę kuriera w wybranym przez Ciebie terminie.

 2. 2
  Jak otworzyć konto w Banku Millennium -

  Podpisz umowę

  Kurier dostarczy Ci komplet dokumentów i poprosi o podpisanie umowy oraz okazanie dokumentu tożsamości podanego we wniosku o otwarcie konta.

 3. 3
  Jak otworzyć konto w Banku Millennium -

  Zaloguj się do Millenetu

  Na pierwszej stronie umowy znajdziesz MilleKod, którym zalogujesz się do bankowości internetowej. Jednorazowe hasło do aktywacji konta otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany we wniosku.