Wygraj sobie Bank

Otwórz z nami placówkę partnerską

 • Chcesz być swoim szefem?
 • Widzisz siebie wśród Partnerów jednego z największych Banków w Polsce?
 • Znasz atrakcyjną lokalizację na otwarcie oddziału bankowego? – sprawdź listę miast
 • Potrzebujesz środków na rozpoczęcie biznesu?
 • Nie zwlekaj!
  Masz szansę dołączyć do grona niemalże 120 Partnerów prowadzących prawie 240 Placówek franczyzowych.

Co zrobić, żeby wygrać?

 1. 1
  Co zrobić, żeby wygrać? -

  Przygotuj Biznes Plan

  Koncepcja prowadzenia Oddziału partnerskiego Banku Millennium powinna zostać przygotowana w wersji elektronicznej w formie pliku *.doc (MS Word); *xlsx (MS Excel) lub *pdf i przesłana na adres mailowy: partner@bankmillennium.pl

  Termin zbierania aplikacji do 31 stycznia 2024 r.

 2. 2
  Co zrobić, żeby wygrać? -

  Zaprezentuj swoją koncepcję przed Komisją

  Komisja konkursowa wybierze aplikacje które w największym stopniu spełniają oczekiwania biznesowe i zaprosi na spotkanie indywidualne wybranych Uczestników konkursu w celu omówienia Ich pomysłów na prowadzenie Oddziału partnerskiego.

  Termin realizacji spotkań do 29.02.2024 r.

 3. 3
  Co zrobić, żeby wygrać? -

  Zostań Laureatem Konkursu i rozwijaj swój biznes z Bankiem Millennium

  Korzystaj z możliwości, jakie daje prowadzenie Oddziału partnerskiego Banku Millennium.

  Zwycięzca konkursu otrzyma od Banku

  • pełne wyposażenie dwustanowiskowej Placówki
  • bonus finansowy „na start” za realizację określonych zadań sprzedażowych, wypłacany „z góry” po podpisaniu umowy agencyjnej i porozumienia o przekazaniu nagrody.

  Pozostali Zwycięzcy konkursu otrzymają bonus finansowy „na start” za realizację określonych zadań sprzedażowych, wypłacany „z góry” po podpisaniu umowy agencyjnej i porozumienia o przekazaniu nagrody.

  Termin wyboru Laureatów do 15.03.2024 r.

  Otwarcie Oddziału konkursowego do końca czerwca 2024 r.

Nagrodzimy najlepsze pomysły zawierające

 • analizę konkurencji oraz potencjału biznesowego „Twojego Oddziału” dla budowania bazy klientów detalicznych i firmowych
 • propozycje działań promocyjno-sprzedażowych mających na celu pozyskanie klientów detalicznych i biznesowych
 • koncepcje zatrudnienia i organizacji pracy Oddziału
 • system motywacyjny oraz plan rozwoju umiejętności pracowników

Co możesz zyskać?

 • kompleksowe wyposażenie dwustanowiskowego Oddziału
 • bonus finansowy „na start”
 • sprawdzone „know-how” prowadzenia Placówki – 16 lat doświadczenia w prowadzeniu biznesu franczyzowego
 • stabilność współpracy - wysoki priorytet sieci franczyzowej w strategii banku, stały rozwój sieci i Partnerów
 • bezpieczeństwo finansowe - rozbudowane źródła przychodów oparte o szeroką paletę i sprzedaż produktów całej Grupy Banku Millennium
 • szeroką ofertę dla Klientów detalicznych i firmowych
 • wsparcie menadżerskie na każdym etapie współpracy

Czego oczekujemy od Zwycięzców?

 • przedstawienia propozycji lokalu (jeśli nie została zawarta w zgłoszeniu)
 • przeprowadzenia niezbędnych prac remontowych oraz dostosowanie lokalu do standardów Banku – szczegóły znajdziesz w części „Standardy i wymogi”link otwiera się w nowym oknie
 • zatrudnienia Pracowników
 • dopełnienia formalności związanych z działalnością gospodarczą w zakresie współpracy z bankiem oraz podpisania umowy agencyjnej i porozumienia o przekazaniu nagrody

Prowadzenie Oddziału partnerskiego Banku Millennium w praktyce

Anna Hass
Partner Multi Banku Millennium

Otwarcie placówki bankowej było bardzo dobrą decyzją i drugi raz podjęłabym taką samą. Obecnie jestem Partnerem Multi zarządzającym trzema placówkami, z których pierwszą „wygrałam” w konkursie w 2009 roku.


Razem z moimi Menadżerami i Zespołem Doradców, z którymi pracuję od wielu lat, z niektórymi z nich prawie od samego początku, obsługujemy ponad 6 600 klientów, a dla 65% z nich jesteśmy bankiem pierwszego wyboru.


Korzyści z bycia Partnerem franczyzowym Banku Millennium


Od kiedy jestem Partnerem franczyzowym, mam większą odpowiedzialność, bo odpowiadam bezpośrednio za wyniki sprzedaży i wynik finansowy trzech placówek, ale też wyższe wynagrodzenie niż na etacie. Mogę również samodzielnie tworzyć systemy motywacyjne i organizować pracę swoich zespołów. W podejmowanych decyzjach biznesowych i rozwojowych jestem niezależna. Jednak, gdy jest to potrzebne mogę liczyć na duże wsparcie struktur Banku. Korzystamy ze wsparcia operacyjnego poprzez help desk czy Dyrektorów Regionalnych po monitorowanie wskaźników sprzedaży, efektywności placówki czy działania wspierające sprzedaż jak zadania pracownicze, kampanie reklamowe czy możliwość organizacji akcji lokalnych.


Uważam, że jest to sprawdzony i dobrze poukładany system franczyzowy znanej marki Banku, który przy zaangażowaniu Partnera franczyzowego w realizację celów oraz wyzwań stawianych przez Bank może przynosić dużo satysfakcji oraz ponad ponadprzeciętne wynagrodzenie.


Nie wymaga też specjalnego przygotowania czy wiedzy z zakresu bankowości, bo system szkoleń jest tak rozbudowany, że każdy jest w stanie się tego nauczyć. Kluczowe natomiast ma znaczenie systematyczność, pro aktywność i dążenie do celu.


Dlatego jeżeli macie pomysł i wybraną lokalizację stwórzcie innowacyjny biznes plan i wygrajcie swój Bank.

Laura Rosińska
Dyrektor Regionalny Region Kalisz

Dedykowany Dyrektor Regionalny to osoba, która na co dzień, stanowi pierwszą linię wsparcia, w najróżniejszych obszarach, dla naszych Partnerów franczyzowych. Razem z Koleżankami i Kolegami z Departamentu Franczyzy aktywnie wspieramy Nowych Partnerów podczas trwania całego procesu otwarcia nowego Oddziału Franczyzowego. Począwszy od złożenia kompletu dokumentów formalnych, poprzez wsparcie w znalezieniu odpowiedniego lokalu, rekrutację pracowników, szkolenia, aż do fizycznego otwarcia oddziału dla klientów.


Bardzo często stanowię swoisty pomost pomiędzy zdiagnozowaną potrzebą Partnera, a konkretnym pracownikiem Banku, który to jest odpowiedzialny za dany obszar. Jednocześnie wchodzę w rolę Mentora, a dzięki współpracy z wieloma Partnerami Franczyzowymi mam możliwość przekazania Nowemu Partnerowi najlepszych praktyk.


Ważne są dla mnie relacje. Dlatego regularne spotkania w gronie Partnerów i Managerów DR jakich jestem wielką fanką, tworzą sprzyjające warunki do wymiany pomysłów oraz planów działań w poszczególnych zespołach. Perspektywa uczestnictwa Nowego Partnera w takich spotkaniach powoduje szybką aklimatyzację zarówno w zespole Regionalnym jak i w nowej organizacji jaką jest Bank Millennium.


W zależności od potrzeb i doświadczenia Nowego Partnera zakres mojego wsparcia może być (i jest!) różny i spersonalizowany.

Sebastian Starzec
Dyrektor Regionalny Region Warszawa II

Ze strony Dyrektora Regionalnego gwarantuję pełne wsparcie na każdym etapie procesu nawiązania relacji biznesowej z Bankiem. Wspieram partnerów biznesowych podczas poszukiwań i ocen lokalizacji oraz samego lokalu, podpowiadam na co zwrócić szczególną uwagę w okresie planowania. Służę swoim doświadczeniem, odpowiadam na wszelkie nurtujące pytania oraz inicjuję i koordynuję współpracę z całym zespołem wsparcia, jaki dedykowany jest dla Partnerów ze strony Banku.


W moim podejściu biznesowym, za sukces odpowiada obopólne zaufanie i jednakowe - wysokie zaangażowanie po obu stronach, toteż tak naprawdę pełna dyspozycyjność dyrektora regionu stanowi swoiste „must have”.


Jako Dyrektorzy Regionalni Franczyzy w Banku Millennium, stawiamy na kompleksowość – wspieramy partnerów w trakcie rekrutacji, w obszarach sprzedażowych poprzez wsparcie szkoleniowe, koordynujemy współpracę w ramach regionów, transferujemy dobre praktyki i dbamy o zachowanie oczekiwanej jakości w podległych placówkach.


Jedno jest pewne: przy tak skonstruowanym modelu, Partner nie zostaje z niczym sam, bo przecież gramy do jednej bramki.

Chcesz poznać szczegółowe zasady konkursu?

Chcesz dowiedzieć się więcej?


Skontaktuj się z naszymi Menadżerami. Pierwszą osobą, z którą możesz porozmawiać o zasadach konkursowych lub uzyskać dodatkowe informacje, jest nasz Dyrektor Makro Regionalny.

Każdy z nich, we współpracy ze swoim Zespołem, nie tylko przeprowadzi Cię przez cały proces otwarcia Oddziału, ale również będzie wsparciem przy poszukiwaniu odpowiedniego lokalu. Będzie również pracował z Tobą nad efektywnością działań sprzedażowych.

mapa dyrektorzy Makroregionów

Już dziś zgłoś się do konkursu i dołącz do grona Partnerów franczyzowych Banku Millennium

Wyślij swoje zgłoszenie na adres: partner@bankmillennium.pl

Masz czas do 31.01.2024 r. Nie zwlekaj!