Wygraj sobie Bank

Otwórz z nami placówkę partnerską

  • Zakończyliśmy rywalizację konkursową!
  • Już niebawem otwarcie nowych Placówek Partnerskich Banku Millennium we współpracy z naszymi Laureatami.
  • Gratulujemy!

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu „Wygraj sobie bank – otwórz z nami placówkę partnerską Banku Millennium”!

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że:

  • I Miejsce w konkursie „Wygraj sobie bank – otwórz z nami placówkę partnerską Banku Millennium” zajęła Lilianna Piechowicz
  • II Miejsce w konkursie „Wygraj sobie bank – otwórz z nami placówkę partnerską Banku Millennium” zajęła Mariola Moczyńska
  • III Miejsce w konkursie „Wygraj sobie bank – otwórz z nami placówkę partnerską Banku Millennium” zajęła Karolina Szuprycińska

Jak wygrywa się bank?


Poniżej przybliżamy sylwetkę Pani Lilianny Piechowicz, laureatki I miejsca. W ramach nagrody głównej Bank sfinansuje koszty wyposażenia dwustanowiskowej placówki partnerskiej Banku Millennium, niezbędnego do uruchomienia oddziału oraz przekaże nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 PLN. Zapraszamy do śledzenia wydarzeń na stronie Banku gdzie będziemy relacjonować otwarcie konkursowych placówek. Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą franczyzową i przesłanie aplikacji konkursowych.

Lilianna Piechowicz

Moja kariera w bankowości rozpoczęła się od skromnych początków, jednak dzięki niezłomnej determinacji, nieprzeciętnemu zaangażowaniu oraz kompetencjom szybko wybiłam się na pozycję lidera, stając się nieocenionym zasobem dla bankowości.


Dla mnie determinantem sukcesu jest nie miejsce, a team który wspólnie ze mną realizuje zmienną strategię w zależności od potrzeb danego rynku.


Przez lata swojej pracy zarządzałam różnymi oddziałami banku, a zespoły z którymi miałam przyjemność współpracować osiągały wybitne sukcesy, wygrywając w rożnych konkursach branżowych organizowanych przez bank.


W życiu kieruję się mottem, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każde wyzwanie jest okazją do rozwoju i innowacji.


O konkursie „Wygraj sobie bank” dowiedziałam się w pracy w pewien wtorek, siedząc ramię w ramię z moim zespołem. Czytając zasady od razu pomyślałam, że to wyzwanie jest dla mnie, ponieważ od dłuższego czasu w mojej głowie rodził się pomysł, a przede wszystkim dojrzałość do odważnego kroku, jakim jest otwarcie własnej placówki bankowej i samodzielne prowadzenie biznesu.


Od razu zaczęłam działać i stworzyłam biznesplan, który jednocześnie upewnił mnie, że oddział partnerski w Koronowie stanie się nie tylko ważnym elementem w strategii rozwoju Banku Millennium, ale również cennym zasobem dla społeczności, w której będę działać. To dla mnie nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim wielka przyjemność i okazja do przyczynienia się do lepszego jutra dla nas wszystkich.


Teraz wiem, że każde z tych 15 lat doświadczenia w bankowości było krokiem w kierunku zaprezentowania pomysłu na biznes, mojej ścieżki zawodowej oraz ambicji przed kKapitułą konkursu, a przede wszystkim przygotowaniem do momentu, w którym się dowiedziałam że wygrałam swój bank :).

Chcesz poznać szczegółowe zasady konkursu?