Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

5 trendów codziennego bankowania Polaków w 2017 roku

12.01.2017
Co zmieniło się w podejściu klientów do banków i jakie będą ich oczekiwania w najbliższej przyszłości? Banki chętnie sięgają po nowe technologie i nie boją się innowacyjnych rozwiązań. Jakie więc trendy będą najbardziej wpływać na zmiany w tym sektorze w najbliższym czasie?

Jednolity Plik Kontrolny w Millenecie dla firm

10.01.2017
W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Klientów, Bank Millennium wprowadził możliwość automatycznego tworzenia raportów JPK_WB w formacie wymaganym przez Ministerstwo Finansów. Nowa usługa w systemie bankowości internetowej Millenet dla firm znacząco ułatwia życie przedsiębiorcom zobowiązanym do dostarczania organom kontroli skarbowej plików w tym konkretnym formacie.

Profil Zaufany w Banku Millennium

05.01.2017
W serwisie bankowości internetowej Banku Millennium można już utworzyć Profil Zaufany otwierający dostęp do usług administracji publicznej online przez 24 godziny na dobę. Ponieważ tożsamość klienta potwierdza bank, do założenia profilu nie jest konieczna wizyta w urzędzie. Klienci logują się do niego za pomocą tych samych danych co do Millenetu, a dyspozycje na stronach e-urzędów autoryzują poprzez zalogowanie do banku oraz wpisanie H@sła SMS.

Bilety miejskie i parkingowe w aplikacji mobilnej Banku Millennium

04.01.2017
Bank Millennium udostępnił w aplikacji mobilnej możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej oraz biletów parkingowych. Pasażerowie komunikacji miejskiej mogą teraz wygodnie kupić bilet, skasować go i okazać do kontroli w telefonie. Kierowcy pojazdów natomiast zapłacą telefonem za faktyczny czas parkowania, bez konieczności płacenia z góry jak w parkomacie.

Bank Millennium po raz dziewiąty w składzie Respect Index

14.12.2016
Bank Millennium znalazł się po raz dziewiąty w składzie Respect Index - indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Komfort i najwyższa jakość obsługi w najnowszej placówce Banku Millennium w Katowicach

08.12.2016
Nowe Centrum Finansowe Banku Millennium w Katowicach w nowoczesnej architektonicznej aranżacji, przyciąga oryginalnym wnętrzem i najwyższymi standardami obsługi.

Bank Millennium Mecenasem wystawy „Dzikie lata '80” - Tomasz Stańko w obiektywie

04.12.2016
Bank Millennium jest Mecenasem wystawy „Dzikie lata '80” - Tomasz Stańko w obiektywie w Ney Gallery&Prints w Warszawie.

Dzieci poznają świat finansów. Fundacja Banku Millennium edukuje maluchy przez zabawę.

29.11.2016
200 warsztatów w 70 przedszkolach i ponad 5000 dzieci przeszkolonych w całej Polsce. To skala projektu „Finansowy Elementarz” Fundacji Banku Millennium i Fundacji Verba, którego celem jest przedstawienie przedszkolakom podstawowych pojęć związanych ze światem finansów i pomoc w ich zrozumieniu. W projekcie, objętym honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, wezmą udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Bank Millennium najlepszym bankiem 2016 roku w jakości obsługi klientów

25.11.2016
W tegorocznym rankingu jakości obsługi klientów przeprowadzonym przez firmę badawczą International Service Check Bank Millennium zajął pierwsze miejsce. Bank uzyskał 90,6 proc., przy ogólnym średnim wyniku 74,2 proc.

Uterque nowym partnerem karty Millennium Impresja

24.11.2016
Do grona partnerów karty kredytowej Millennium Impresja dołączyła hiszpańska marka modowa Uterqüe. Dzięki temu jej klienci, posiadający kartę kredytową Impresja, otrzymają zwrot 5% wartości zakupów dokonanych w Uterqüe oraz u innych partnerów karty, do 760 zł rocznie.

1 2 3 4 5 6 ... 69