0% prowizji za przyznanie limitu

0% oprocentowania przez 30 dni

Teraz, od momentu udostępnienia środków, korzystasz z limitu aż 30 dni bez odsetek. A jeśli jesteś nowym Klientem Banku i skorzystasz z limitu w ciągu 90 dni od założenia konta w naszym Banku, limit otrzymujesz bez prowizji za jego przyznanie!

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Promocja trwa do 31 stycznia 2017 r.

Mistrz Sprzedaży czy Profesjonalista Obsługi Klienta?
Sprawdź jakie unikalne kompetencje masz w sobie.

Poznaj swoje moce wypełniając krótki test i odbierz nagrodę - specjalnie dopasowane warsztaty, na których przeniesiesz swoje zdolności na nowy poziom.

 

Twoja zdolność to:

 

 

 

Chcesz rozwijać także inne zdolności?

Millennium Day

Rozwijaj zdolności w świecie bankowości!

18 listopada 2014 r. w siedzibie Banku Millennium w Warszawie odbyło się unikalne wydarzenie dla studentów – Millennium Day.

W trakcie wydarzenia uczestnicy dowiedzieli się, jak budować karierę w oparciu o swoje mocne strony oraz mogli porozmawiać o swojej przyszłości z ekspertami Banku Millennium.

Podczas tego wydarzenia, studenci mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności na warsztatach z zakresu: negocjacji z klientami, typologii klientów, sprzedaży e-commerce czy kreatywności.

Zobacz relację wideo z tego wydarzenia.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie pojazdu jeszcze nigdy nie było tak proste! 

Szybko i wygodnie ubezpieczysz swój samochód, motor lub skuter przez Millenet i aplikację mobilną. Skorzystaj z szerokiego wyboru opcji: OC, AC, a także NNW i ubezpieczenia szyb.