Więcej na Twoje potrzeby

Zapewnij sobie komfort z Pożyczką Gotówkową (RRSO 9,92%):

  • możesz pożyczyć nawet do 150 000 zł
  • możesz skorzystać z obniżenia oprocentowania pożyczki z Gwarancją Najniższego Oprocentowania
  • możesz spłacić wcześniej bez dodatkowych opłat

Zrób pierwszy krok

    Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 17 563,52 zł, całkowita kwota do zapłaty: 23 603,02 zł, oprocentowanie stałe 7,20%, całkowity koszt kredytu: 6 039,50 zł (w tym: prowizja 7,07% (1 241,74 zł) , odsetki 4 797,76 zł, usługi dodatkowe 0 zł, w tym: 0 zł - opłata za Konto 360°, w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie rachunku płatniczego wynosi 8 zł), 78 miesięcznych rat równych w wysokości 302,60 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

    Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Z niskiej raty z Gwarancją Najniższego Oprocentowania skorzystasz jeżeli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy pożyczki otrzymasz tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania, po spełnieniu warunków opisanych w Regulaminie Pożyczki z Gwarancją Najniższego Oprocentowania. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu - Ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej dokumenty są dostępne w oddziałach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.

    Dodatkowe informacje: RRSO 9,92% jest wartością maksymalną dla reprezentatywnego przykładu. Minimalny okres kredytowania to 6 miesięcy, maksymalny to 108 miesięcy.