Poznaj nas

O nas

Bank Millennium to ogólnopolski, uniwersalny bank, stanowiący centrum Grupy Banku Millennium w skład, której również wchodzą:

  • Millennium Leasing
  • Millennium Dom Maklerski
  • Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

Działalność rozpoczęliśmy w 1989 r., a dzisiaj jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. W ramach Grupy Banku Millennium zatrudniamy około 6000 pracowników. Ponad 2300 pracowników zatrudnionych jest w Centrali w Warszawie i Gdańsku. W naszej sieci detalicznej pracuje 3500 pracowników. Zysk netto Grupy za rok 2015 wyniósł  546,5 mln złotych .

Marzysz o karierze w nowoczesnej instytucji finansowej? Szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności? Zapraszamy do Banku Millennium!

Możesz pracować zarówno przy obsłudze Klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Możesz także podjąć pracę w wybranym przez siebie obszarze wspomagania, np.: IT, ryzyko, marketing, HR, administracja, operacje.

W Banku Millennium możesz znaleźć swoje miejsce bez względu na to, czy jesteś ekspertem z wieloletnim doświadczeniem, czy jako absolwent dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową. Mamy propozycje zarówno dla zorientowanych na pracę z ludźmi humanistów, jak i uzdolnionych analitycznie matematyków. Dla nas najważniejsze jest to, że posiadasz motywację, chcesz zdobywać doświadczenie w bankowości i rozwijać się razem z nami!


Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Dowiedz się o nas więcej!

Nasze wartości

Bank Millennium to profesjonalizm, otwartość na potrzeby Klientów, innowacyjność. Sukcesy osiągamy dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu wszystkich Pracowników. To oni stanowią najważniejszy kapitał Banku Millennium.

Orientacja na wyniki

Stawiamy sobie ambitne wyzwania i poszukujemy najlepszych rozwiązań, a profesjonalizm i zaangażowanie to podstawa realizacji naszych celów. Każdy sukces jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a każda porażka źródłem cennych doświadczeń.

Zadowolenie Klientów

Nasz sukces jest ściśle związany z zadowoleniem naszych Klientów. To ich potrzeby i oczekiwania wyznaczają kierunki naszych działań. Z myślą o nich tworzymy nowe produkty i usługi.

Rozwój pracowników

Ludzie są najważniejszym kapitałem Banku Millennium, dlatego inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Staramy się także, aby każdy mógł w pełni wykorzystać swoje możliwości i potencjał.

Praca zespołowa

Łączy nas wspólna misja, wartości i cele. Wiemy, że pracując jako zespół, jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie więcej. Wzajemnie się wspieramy i motywujemy, aby wszystko co robimy, robić jak najlepiej.

Nagrody i wyróżnienia

Jakość usług, a zwłaszcza jakość obsługi Klienta odgrywa w Banku Millennium kluczową rolę. Wysoka jakość produktów, obsługi i komunikacji oraz ciągłe zwiększanie korzyści dla Klienta pozwala nam skutecznie wyróżniać się wśród konkurentów.

Działania na rzecz społeczeństwa

Bank Millennium aktywnie działa na rzecz społeczeństwa. Wspieramy bądź tworzymy wartościowe programy edukacyjne i inicjatywy kulturalne. Współpracujemy z organizacjami pożytku publicznego, organizując wydarzenia ważne artystycznie i społecznie. 

Szczegółowe informacje o tej sferze naszej działalności znajdują się w raporcie "Odpowiedzialny Biznes".