Oferty pracy

SCRUM Master

  • Miasto: Warszawa
  • Nazwa firmy: BANK MILLENNIUM SPÓŁKA AKCYJNA
  • Departament DEPARTAMENT ROZWOJU APLIKACJI
  • Numer referencyjny: Millenet/DRA/SCRUM
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki

Pracując z nami będziesz:
  • brał udział w projektach wytwarzania oprogramowania w roli Scrum Mastera
  • budował zespoły SCRUM’owe i dbał o ich rozwój
  • dbał o skuteczne stosowanie praktyk Agile zgodnie z frameworkiem SCRUM
  • proaktywnie usuwał przeszkody utrudniające pracę zespołu
  • uczył zespół pracy w SCRUM’ie

Wymagania

Jeżeli:

  • masz minimum 5 lat doświadczenia w procesach wytwarzania oprogramowania, w tym minimum 1 rok w roli SCRUM Mastera,
  • masz dobry kontakt z ludźmi, lubisz z nimi pracować i budujesz pozytywne relacje,
  • ukończyłeś/-aś studia wyższe,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

Mile widziane:

  • Certyfikat Professional Scrum Master

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez kontakt i współpracę z doświadczonymi SCRUM Masterami wewnątrz organizacji
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych przez setki tysięcy użytkowników
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport