Wypowiedzi pracowników

Kariera w sieci sprzedaży

Stwórz z nami zgrany zespół

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem, a kontakt z ludźmi jest Twoim żywiołem, spróbuj swoich sił w jednej z naszych placówek.

Wypowiedzi pracowników

Wybierz propozycję dla siebie i … dołącz do tych, którzy już wybrali!

Katarzyna Kajder-Kasprzak  
Dyrektor Regionalna w Departamencie Bankowości Detalicznej

Pracownikiem Banku Millennium jestem od 2006 roku, kiedy zostałam Doradcą Prestige. Po dwóch latach wzięłam udział w rekrutacji wewnętrznej i awansowałam na stanowisko Dyrektora Centrum Finansowego. Zajęłam się obsługą trzech segmentów Klientów: Detal, Prestige i Biznes.

Rok 2013 przyniósł kolejną zmianę w moim zawodowym życiorysie. Obecnie, jako Dyrektor Regionu, odpowiadam za kilka oddziałów, dbając o wysoką jakość obsługi oraz realizację stawianych przede mną celów sprzedażowych.

Kiedy próbuję podsumować swoją dotychczasową współpracę z Bankiem Millennium, zauważam i podkreślam jedno: „chcieć" naprawdę znaczy „móc". Do każdego wyzwania zawodowego podchodzę jak do przygody. Wiem, że wiele jeszcze przede mną. Nie każdego dnia jest łatwo, ale każdego dnia jest ciekawie.

Cieszę się, że jestem związana z firmą, która stawia przed pracownikiem wyzwania, inwestując w jego rozwój i wspierając jego zawodowe marzenia. Dzięki temu realizuję swoje.


Małgorzata Dera 
Regionalny Ekspert Wsparcia Operacyjnego w Departamencie Bankowości Detalicznej

Moja przygoda z bankowością rozpoczęła się w 2001 roku w strukturach BIG Banku GDAŃSKIEGO. Dzięki zaangażowaniu i wytrwałemu dążeniu do wyznaczonego celu, w trakcie tych ponad szesnastu lat miałam możliwość pracy na różnych stanowiskach, rozpoczynając od Asystenta Klienta, poprzez Kierownika placówki, Zastępcę Dyrektora Centrum Finansowego aż do Dyrektora Regionalnego w sieci sprzedaży.

Przez te lata zdobyłam ogromne doświadczenie, rozwijałam swoje kompetencje, które wykorzystuję również w mojej obecnej funkcji Regionalnego Eksperta Wsparcia Operacyjnego. Współpracuję z pracownikami z trzech segmentów: klienta indywidualnego, prestige i bankowości prywatnej, dbając o najwyższą jakość pracy proceduralnej, ograniczenie ryzyka operacyjnego oraz rozwój ich kompetencji. Na przestrzeni tych kilkunastu lat miałam i nadal mam przyjemność współpracować z wyjątkowymi osobami, które podobnie jak ja od wielu lat są w strukturach naszego Banku, będąc inspiracją, wsparciem i przykładem w dążeniu do celu. Każde nowe zadanie, które staje na mojej drodze zawodowej traktuję jak wyzwanie, co daje mi wiele satysfakcji.

Bank Millennium to pracodawca, który docenia osoby pełne pasji, ambitne, zaangażowane, pracowite i stawiające na własny rozwój. Zapewnia świetną komunikację wewnętrzną, oferuje wysoką kulturę pracy i dobrą atmosferę.


Ksymena Rogucka 
Dyrektor Centrum Finansowego w Departamencie Bankowości Detalicznej

Od mojego zatrudnienia w Banku Millennium minęło już dwanaście lat. Pierwsze kroki stawiałam na stanowisku asystenta Klienta w oddziale, a już po kilku miesiącach awansowałam na stanowisko konsultanta. Po trzech latach pracy objęłam funkcję kierownika oddziału w Toruniu. To było moje pierwsze doświadczenie w zarządzaniu placówką i pracownikami, mimo to udało się stworzyć zgrany zespół, który przez siedem lat osiągnął wiele sukcesów.

W 2010 roku zaproponowano mi objęcie funkcji zastępcy dyrektora Centrum Finansowego w Toruniu, a dwa lata później stanowisko dyrektora tego Centrum. Funkcję tę pełnię obecnie, zarządzając równolegle zespołem detalicznym oraz Prestige.

Z perspektywy czasu mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Bank Millennium jest instytucją, która stwarza idealne warunki do rozwoju zawodowego swoich pracowników. Począwszy od pierwszego dnia zatrudnienia organizuje wiele szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, warsztatów, podczas których nabywamy wiedzę i umiejętności niezbędne do codziennej pracy. Dzięki wytrwałości i zaangażowaniu oraz wsparciu ze strony współpracowników możemy się ciągle rozwijać i osiągać swoje zawodowe cele. Doświadczenie, które tutaj zdobyłam, jest moim najlepszym atutem. Dla osób wiążących swoją karierę zawodową z bankowością Bank Millennium jest świetnym wyborem!