Świadczenia dodatkowe

Kariera w sieci sprzedaży

Stwórz z nami zgrany zespół

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem, a kontakt z ludźmi jest Twoim żywiołem, spróbuj swoich sił w jednej z naszych placówek.

Świadczenia dodatkowe

Bank Millennium zapewnia swoim pracownikom wiele świadczeń dodatkowych oraz przywilejów:

  • OPIEKA MEDYCZNA - Pracownicy Banku są objęci programem prywatnej opieki medycznej realizowanej przez niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej. W ramach pakietu można bezpłatnie korzystać z konsultacji u lekarzy różnych specjalizacji oraz wykonywać szereg badań.
  • ZAJĘCIA SPORTOWE I REKREACYJNE - Bank wspiera aktywność sportową i rekreacyjną swoich pracowników, oferując im bilety do kina lub kartę MultiSport, która zapewnia dostęp do wielu obiektów sportowo–rekreacyjnych (np. basenów, klubów fitness, siłowni) znajdujących się na terenie całej Polski.
  • MILLEKLUB - W ramach Milleklubu pracownicy mają możliwość otrzymania dofinansowania swoich pasji i zainteresowań (np. aktywności sportowych, turystycznych, kulturalnych lub artystycznych). Mogą to być wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjścia do teatru lub na koncert czy udział w zajęciach artystycznych.
  • UBEZPIECZENIA GRUPOWE - Pracownicy Banku zatrudnieni na umowę o pracę mają do wyboru różne warianty ubezpieczenia na życie dostępne na preferencyjnych warunkach. Do ubezpieczenia mogą przystąpić także ich współmałżonkowie, dzieci i partnerzy życiowi.
  • ZAPOMOGI I POŻYCZKI - Pracownikom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej Bank udziela bezzwrotnej pomocy finansowej. Oferuje również niskooprocentowane pożyczki na cele remontowo-mieszkaniowe z możliwością ich rozłożenia na dogodne raty.
  • STREFA ZNIŻEK - Dzięki współpracy z firmami zewnętrznymi pracownicy Banku Millennium mogą korzystać z preferencyjnych warunków zakupów towarów i usług w tzw. Strefie Zniżek.
  • OFERTA BANKOWA - Pracownicy Banku mają – tak jak i inni istotni klienci Banku – dostęp do oferty umożliwiającej korzystanie z produktów i usług Banku na szczególnych warunkach, np. bezpłatne prowadzenie konta, bezpłatna karta debetowa i kredytowa, itp.