Program Praktyk Letnich 2017

Ruszyła nowa edycja Programu Praktyk Letnich w Banku Millennium, w ramach której 39 praktykantów zasili 16 różnych jednostek w całej Polsce. Aż 13 z nich będzie wpierać konsultantów w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw.

W ciągu najbliższych 3 miesięcy młodzi ludzie zapoznają się ze specyfiką pracy wybranych obszarów i zdobędą pierwsze szlify zawodowe angażując się w zadania realizowane przez ich doświadczonych kolegów z Banku Millennium, który jako pracodawca bacznie obserwuje tendencje na rynku, starając się konstruować ofertę programową tak aby wyróżniać się na tle konkurencji. Dlatego w tym roku letnie praktyki zostały przygotowane w obszarach tradycyjnie obleganych i rzadko dostępnych na rynku pracy dla studentów, takich jak: bankowość transakcyjna, windykacja, jakość, zarządzanie kampaniami czy programowanie baz danych. Bank Millennium daje w ten sposób sygnał młodym ludziom, aspirującym do pracy w sektorze bankowym, że jest innowacyjnym pracodawcą, którzy sprzyja rozwojowi zawodowemu już na samym starcie.

Wszystkim nowo przyjętym praktykantom życzymy powodzenia, a obecnych pracowników zachęcamy do dzielenia się z nimi swoimi doświadczeniami oraz wspierania ich w wykonywaniu powierzonych im obowiązków.