Bankuj swobodnie w kraju i za granicą

Załóż Konto 360° i Konto Walutowe wygodnie online za 0 zł.

Weź udział w promocji i zamień 360° w 360 zł!

 

Jeśli teraz założysz Konto 360° i będziesz z niego aktywnie korzystać, możesz zyskać nawet 360 zł premii. Płać kartą do konta i BLIKIEM i odbieraj nawet 60 zł miesięcznie przez 6 miesięcy. Jak to działa? Otrzymujesz zwrot 2% płatności kartą (do 30 zł/mies.) oraz 5% zwrotu za płatności BLIKIEM (do 30 zł/mies.) Konto w promocji możesz otworzyć do 05.12.2016. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

 

Załóż Konto 360° lub
Konto 360° Student.

 

Aktywuj aplikację mobilną.

 

Płać kartą i BLIKIEM by zyskać 360 zł.

Z Kontem 360° otrzymujesz

 

Pakiet Bardzo Pomocny

Do konta otrzymujesz Pakiet Bardzo Pomocny, który przez pierwszych 12 miesięcy oferuje bezpłatny dostęp do pomocy medycznej, technicznej i IT.

Konto Oszczędnościowe

Niełatwo jest zacząć oszczędzać, dlatego pomagamy Ci zrobić pierwszy krok. Wraz z kontem otrzymujesz bardzo korzystnie oprocentowane konto oszczędnościowe.

Karta do konta

Bezpieczna i nowoczesna karta Millennium Visa Konto 360° oferuje Ci nieograniczony dostęp do konta, usługę cash back, płatności zbliżeniowe i rabaty!

Aplikacja mobilna

Pobierz i aktywuj naszą aplikację - zyskaj swobodny dostęp do konta w każdej sytuacji. W aplikacji np. szybko sprawdzisz saldo, zrobisz przelew lub zapłacisz BLIKIEM.

Załóż Konto 360° teraz

 

Wypełnij wniosek online. Kurier dostarczy Ci umowę do konta i kartę. Jeśli wolisz, możesz też podpisać umowę w oddziale.

Następnie zaloguj się do Millenetu, naszej bankowości internetowej i załóż konto w wybranej walucie.