Podaruj dziecku konto z kartą i prostą aplikacją

Razem wejdźcie w świat mobilnych finansów. Teraz możecie skorzystać z promocji Konta 360° Junior i zyskać 50 zł na eKarcie goodie

Dlaczego warto założyć Konto 360° Junior właśnie teraz?

Załóż dziecku Konto 360° Junior w Millenecie lub aplikacji mobilnej do 8.11.2021 r. i spełnij warunki promocji, a możesz otrzymać 50 zł na eKarcie podarunkowej goodie. Wystarczy, że do 30.11.2021 r.:

 • przelejesz dziecku na nowe konto kwotę co najmniej 100 zł
 • i jeśli Twoje dziecko ma ukończone 7 lat, wyrazisz w jego imieniu zgody marketingowe, aktywujecie aplikację mobilną i wykonacie min. 1 płatność kartą wydaną do konta, BLIKIEM lub zbliżeniowo telefonem

„Jesienna promocja z Kontem 360° Junior” trwa do 8.11.2021 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 6000 kont. SMS-em otrzymasz kod do aktywacji eKarty podarunkowej o wartości 50zł w aplikacji goodie. eKartę goodie można zrealizować w dowolnym sklepie internetowy lub stacjonarnym w Polsce.

Zobacz, co mamy dla Twojego dziecka


W aplikacji mobilnej Twoje dziecko znajdzie wiele przydatnych funkcji dopasowanych do wieku, m.in.:

 • Prośba o kieszonkowe (7-17 lat)

  Jeśli Ty i Twoje dziecko macie konta w Banku Millennium, to Twoje dziecko może łatwo poprosić Cię o kieszonkowe w aplikacji mobilnej. Wystarczy, że wyśle prośbę, Ty otrzymasz wiadomość, a pieniądze trafią do dziecka w jedną sekundę.

 • Płatności zbliżeniowe kartą i telefonem (7-17 lat)

  Twoje dziecko może płacić szybko i wygodnie kartą płatniczą i telefonem. W sklepie wystarczy, że przyłoży kartę do terminalu albo odblokuje telefon i zbliży go do terminalu. Płatności telefonem dostępne są już od 7 roku, a Apple Pay od 13 roku życia.

 • Konto Oszczędnościowe Profit (0-17 lat)

  Z Kontem Oszczędnościowym Profit możesz razem z dzieckiem zbierać na wyznaczony cel do wirtualnej skarbonki. Dostęp do oszczędności mogą mieć dzieci już od 7 roku życia.

Nie masz jeszcze swojego osobistego konta w Banku Millennium? Załóż Konto 360° dla siebie, aby móc otworzyć konto dziecku.


Zobacz, co zyskasz z Kontem 360°

 • Płacisz BLIKIEM

  Zbliżeniowo telefonem, kodem w sklepach online lub robisz szybki przelew na numer telefonu.

 • Opłacasz rachunki

  Płatności do nowych i stałych odbiorców uregulujesz bardzo szybko i wygodnie w aplikacji.

 • Jedziesz do celu

  Kupisz bilet komunikacji miejskiej lub parkingowy w telefonie, bez szukania drobnych, biletomatu czy instalowania dodatkowych aplikacji.

 • Zyskujesz na zakupach online

  Z usługą goodie cashback dostępną przez aplikację mobilną możesz otrzymać do 25% zwrotu za zakupy online w ponad 800 sklepach.

Korzystasz za 0 zł! Prowadzenie Konta 360°, obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Opłaty obowiązujące przy braku spełnienia powyższych warunków są szczegółowo opisane w Cenniku usług