Prezenty

Urodziny, wesela czy komunie to okazje do świętowania w życiu każdego z nas. Najczęściej wymagają od nas kupna wyjątkowego prezentu. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę! 

Te wydatki z pewnością Cię nie ominą, na szczęście wiesz o nich z dużym wyprzedzeniem dostając zaproszenie na uroczystość. Czy wiesz już czym obdarujesz gospodarza?

Pomyśl o nadchodzących świętach

Najbardziej trafione prezenty to te wyjątkowo przemyślane, z przesłaniem, wręczone od serca. Pomyśl wcześniej o tym, co ucieszyłoby młodą parę czy dzieci w Boże Narodzenie i… zacznij oszczędzać. Zgromadzone pieniądze z czystym sumieniem wydasz na prezenty dla bliskich, a satysfakcja z nich będzie wtedy jeszcze większa. Pomóc może Ci w tym Konto Oszczędnościowe Twój Cel, które pozwala Ci na bieżąco śledzić Twoje postępy w oszczędzaniu.

Na ostatnią chwilę

Jeśli jednak przydarzy Ci się niespodziewane zaproszenie i będziesz chciał kupić atrakcyjny prezent, nic straconego – brakującą kwotę możesz szybko zdobyć korzystając z Limitu w koncie Banku Millennium. Spróbuj, w końcu Ty też lubisz dostawać trafione prezenty.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Limit w koncie

Elastyczna forma finansowania bieżących potrzeb.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Konto Oszczędnościowe Twój Cel

Chcesz zacząć oszczędzać na realizację swoich marzeń?

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 331 331
Odwiedź nas